Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!
Leipas_

Aironas

2 pranesimu sioje temoje

1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Leipas_
2. Pažeidėjo slapyvardis žaidime? : Aironas
3. Kokias pareigas turėjo pažeidėjas? : Admin
4. Pažeidimas (pilnas aprašymas) :Užblokavo žaidėjus už cheat, bet įrodymų forume nėra. (Praėjo jau 4? dienos)
5. Įrodymai (BŪTINA) : http://blaze.lt/ban/bans.php

0

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Laba.

Visų pirmiausia, mes į tai nekreipiame dėmesio, nes nebuvo pateiktas joks atsiblokavimo ar peikimo prašymas. Šį prašymą reikia pateikti per pirmas 24 valandas nuo žaidėjo prasižengimo. Jeigu prašymas pateikiamas vėliau, net nesigilinama į situaciją, nes gaunasi bereikalingas laiko švaistymas ne tik peikiamajam, bet ir už temą atsakingui asmeniui.

Taip, serveryje taisyklės vis dar rašo, jog po užtildymo ar užblokavimo būtina įkelti visus įrodymus į forumą per pirmą valandą... Tačiau taip nėra, prižiūrėtojai tą žino, o žaidėjai tikriausiai ne, nes nemačiau reikalo viešai visur skelbti ir keisti pačio serverio viduje informacinį tekstą, kai per dieną žaidėjų vidurkis siekia vos 3-6 žaidėjus. Išimtis taikau ir papildomai gilinuosi į situaciją, jei matau, kad nukentėjęs asmuo yra geranoriškas ir tikrai nukentėjo be priežasties. Šiuo momentu aš kažkodėl abejoju, kad žaidėjai buvo užtildyti be priežasties, nes net nesistengė parašyti prašymą dėl atsiblokavimo, o ir anksčiau yra buvę bausti už šią priežastį.

Dėl aukščiau paminėtų priežasčių papeikimą atmetu. Informacinio teksto nekeisiu, o 1.16 versijoje (jei ji kažkada ateis) dėl blokavimo taisyklių išvis nereikės pergyventi. :x

Tema rakinama.

0

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.