Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!
fitmantas

Anti-Cheat Komandą.

3 pranesimu sioje temoje

  • Jūsų slapyvardis serveryje? : fitmantas
  • Jūsų pasiūlymas skirtas (discord/forumui/serveriui) ? : Serveriui ir Forumui.
  • Kaip manote, kuo šis pasiūlymas bus naudingas? : 1.AntiCheat Puikiai nusimanantys apie Cheatus, Tuo atveju serveris labiau būtų užtikrintas mažesnių cheaterių skaičių serveryje. 2. Asmuo įkeltas i Cheat temą, Jo likimas priklausys nuo AntiCheat narių kurie bendrai nuspres ar tas žmogus tikrai Cheatino, bei parašys galutini Rezultatą, bei užrakins temą. 3. AntiCheat Banins/Kels į Cheaterių temą, kad ir tai būtų jo draugas. Ką tai reiškia?: jei serveryje būtų draugai ir vienas jų matytu kaip vienas cheatiną, jis 80% kad jo nebanintu, kadangi tai yra jo draugas- kitais žodžiais (Savas)
  • Jūsų pasiūlymas : Tai Anti-Cheat komandą susidariūsį iš maždaug 3 Žmonių, Juos atrinktu Savininkas, V.Priž Arba Vienam iš AntiCheat duotas leidimas. 
  •  
  • Atrinkimo būdas: Dažnas kelimas i Cheat temą cheaterius/Arba Baninimas. Priežastis: Cheat.

Manau, kad Cheateriai nesutinkantys su šią temą, žino, kad jiems žymiai mažesnis šansas gyvuoti Serveryje.

 

 Piece!

1

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Sorry seni bet nepriims niekaip idejos. Matai komandoje yra tokie veikejai kaip liselaa kurie 3 kartus gyvenime pasijunge pvp clienta, jie tegul ir sprendzia kas cia cheatas ar kas ne. Mes pries juos niekas, jie valdzia.

0

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Atėjus 1.16 versijai (kad ir kada ji ateis :D) pasvarstysiu apie tai.
Visa tai atlikti būtų sudėtinga, kadangi priėjimo prie forumo turiu apvalų 0, tačiau tikrai būtų šaunu turėti tokio tipo papildomą komandą.

Kažkokių specialių komandų serveryje galimai nesuteikčiau, nebent ribotą /ban, tačiau forume galėtų peržiūrinėti/kelinėti cheat naudotojus, parašyti įvertinimą situacijos ir prižiūrėtojams iškart būtų galimybė blokuoti, net netikrinant vaizdo įrašo, taip sutaupant savo laiką. Jei atsirastų nusiskundimas - labai greitai ir paprastai su tuo susitvarkytume, tiesiog išmestume žmogų iš komandos arba žaistume su įspėjimų sistema (pirmiausia žodinis įspėjimas, paskui galutinis raštiškas įspėjimas - išmetimas).

Tema rakinama, idėja bus neužmiršta.

0

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.