Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!
xTheDomysx

Free mute Leipas_

6 pranesimu sioje temoje

1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Blatata69_
2. Kas jus užblokavo ar užtildė? : Leipas_
3. Už ką užblokavo ar užtildė? : Spaminimas
4. Įrodymai : 
https://imgur.com/V9NibCV

0

Dalintis šį pranešimą

Biciukas atsigauk, non-stopu tu gauni mute'us uz spama, pasizek nuotrauka niekas daugiau neraso tik kaip tu.

2021-07-11_15.11.42.png

0

Dalintis šį pranešimą

9 minutes prieš, Leipas_ parasė:

Biciukas atsigauk, non-stopu tu gauni mute'us uz spama, pasizek nuotrauka niekas daugiau neraso tik kaip tu.

2021-07-11_15.11.42.png

Pasiskaityk ./taisykles ziurek per koki laika rasau ir ar vienodos zinutes... Jei kazkas nepatinka, tiesiog ignoruok su  ./ignore komanda

0

Dalintis šį pranešimą

1 minute prieš, xTheDomysx parasė:

Pasiskaityk ./taisykles ziurek per koki laika rasau ir ar vienodos zinutes... Jei kazkas nepatinka, tiesiog ignoruok su  ./ignore komanda

11 minutes prieš, Leipas_ parasė:

2021-07-11_15.11.42.png

Ir dar vienas pavizdys kur mutini vien mane atrodo daugiau nieko serveryje nera.. https://imgur.com/qzee5BH

0

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

"Ir dar vienas pavizdys kur mutini vien mane atrodo daugiau nieko serveryje nera" Kodėl tu neparodei mūsų susirašinėjimo? Aš įsižeidžiau už "debiliukas", taip kad nėra čia free mute.
"Ignoruok" Čia tas pats kaip aš bugginciau blaze raktus ir administracijai rašyčiau tai jūs mane ignoruokit aš taisykles pažeidinėsiu, nekreipkit dėmesio ir ignoruokit.

2021-07-11_15.37.54.png

Redaguota Leipas_
ne ta ss imeciau
0

Dalintis šį pranešimą

Pražiūrėta tema, likusi be atsako.

Gal už spaminimą įrodymai ir "galėtų" būti netinkantys, jei visgi į laiko limitus sutilpai, tačiau faktas, kad žinutės, kuriose yra tik po vieną ar porą žodžių, yra visiškas pokalbių lango šiukšlinimas (spaminimas). Tad siūlyčiau atprasti nuo tokio rašymo ir rašyti didesniais žodžių kiekiais, jog sakiniai turėtų kažkokią tai prasmę, o ne basic'inius vienetinius veiksnius bei tarinius.

Nežadu skirti įspėjimo už tai, jog taisyklės kažkokių nurodytų ribų neperžengei, tačiau buvo nuteistas kaip ir teisingai. :)

0

Dalintis šį pranešimą

Svety
Ši tema yra užrakinta.