Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!
InfInity

Atranka į Mechanikų direktoriaus postą.

4 pranesimu sioje temoje

1. Pildyti TIK šioje temoje

2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis

3. Draudžiama kopijuoti anketas

4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus.

5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

6. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta.

7. Būti paskaičius visą informaciją/taisykles.

8. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos.

Anketos pildymo forma:

1. Jūsų Slapyvardis(nick):

2. Kodėl norite tapti šio darbo direktoriumi ? :

3. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? :

4. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? :

5. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? :

6. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? :

7. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? :

8. 7 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? :

9. Jūsų kontaktiniai duomenys (Discord) : 

Visiems pildantiems kuo didžiausios sėkmės :) Anketa neterminuota, tai reiškia, kad pildyti galima iki, kol atsiras tinkantis kandidatas į šį postą.

5

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Slapyvardis(nick): Tony_Green

2. Kodėl norite tapti šio darbo direktoriumi ? : Šio darbo direktoriumi svajojau tapti jau ilgai nes mėgstu atėjas į serverį užsiimti kažkokia veikla o mechanikų darbas labai gera veikla, apmokinti darbuotojus juos prižiūrėti aprūpinti algomis.

3. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? : Taip dirbau ir tiesiog yra veiklos, ir ta veikla užsiimti yra smagu nes tu padedi žaidėjams.

4. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? : Atrankos vyks forume iki stop ženklo, ir bus klausimai į kuriuos turėsit atsakyt.

5. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? : Pirmiausias dalykas, tai - jog darbuotojai būtų kontroliuojami. Toliau kekvienas būtų kontroliuojamas, sukurčiau temas, įspėjimų įvairesnė sistema, galbūt gerai nusipelnęs darbuotojas būtų apdovanotas piniginę sumą, bet čia jau ateityje.

6. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? : tikrai taip, suprantu bet užtat turėsiu veiklos

7. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? : Sveiki, Dainotas esu iš Kauno, mokausi labai gerai, esu gabus kalbom, moku 3 (be lietuvių) kalbas. Laisvalaikiu būnu prie kompiuterio (bet ne be gyvenimo žmogus) kuriame žaidžiu ši man malonų serverį. Mane daug kas pažįsta. Vieni pažįsta mane kaip draugišką, malonų mechaniką, bet yra ir tokių kuriems nepatinku, nes gal per griežtas ar dar kokio velnio, bet tų žmonių nesmerkiu nes jie turi savo nuomonę ir turi teisę ją pasakyti. Bet dabar grįžkime truputi prie serverio: serveryje mėgstu padėti žmonėm kurie prašo pagalbos, pavyzdžiui kuriam reikėjo pagalbos, aš jam padėjau ne dėl to, kad liepė o todėl, kad viską galiu padaryti dėl šito serverio, visa širdimi ir viską darau iki galo.  pamatyti šiame mechaniko serveryje. Dirbu atsakingai, nuoširdžiai ir tikrai būnu griežtas ir nesvarbu ar draugas turi kažka ar dar ką ar ne, bet viską darau kaip reikia, nes tai mano darbas, mano pareiga už kurį esu atsakingas, o jei nebūčiau atsakingas ar griežtas tikrai manau jau nebedirbčiau šiame darbe. Esu turėjas patirties ir chat moderaotių gretose, bet valdžia buvo tikrai buvai per daug griežta. Nepykstu, bet tu mane išmetė už neaktyvumą, bet su mechaniku buvau pradirbęs su chat moderatoriu darbu kelis tūkstančius minučių, bet nieko nesakau, reikia susitaikyti su savo likimu. Dabar esu aktyvus, gerų bruožų žmogus žinantis ką daro ir ką sako, kaip ir kiekvienas turim atskirą nuomonę apie save, vieni blogai, kiti kitaip. Turiu didelį patirtį vadovavime, žinoma ne su šituo vartotojų, su kitu, bei kituose serveriuose. Esu žmogus su tikslu, bei tas kuris žino ką daro. Turiu pradžią ir pabaigą. Esu žaidėjas, kuris turi užsitarnavęs gerą patirtį tiek žaidime, tiek įvairiuose forumuose. Siūlausi tam, jog manau turiu didelį šansą vadovauti, bei įrodyti ir siekti savo tikslų

8. 7 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? : nepaminėjau bet turiu keleta gerų savybių, mano charakteris nėra blogas, esu pasiryžęs dirbti ir bent išbūti kelis mėnesius pareigose.

9. Jūsų kontaktiniai duomenys (Discord) : Tony_Green#9649

3

Dalintis šį pranešimą

1. Jūsų Slapyvardis(nick): Enhuatep

2. Kodėl norite tapti šio darbo direktoriumi ? : Nes mažai ką turiu serverį Veikti, geriau padidins mano veiklą.

3. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? : Taip, Nes užsiiemu serverį didesnia veikla.

4. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? : Tai darysiu kaip visi - Padarau Atrank'ą "Discord", nes forume tik Info bus surašyta.

5. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? :  Visų pirma jie turi Būti Tikrai prasižaidę serverį, bei išmanyti "Mechanikų" Veiklą žaidime. Tada turėti Gerą aktyvuma, bent 2-3 Valandas į dieną. Turėtu gerą elgesį, kad Neįžeidinėtu, Nesmerktu ir kita.

6. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? : Taip, tą visiškai suprantu. Bet emu dėl Veiklos serverį, nes plikom rankom Nesedėsi.

7. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent  Jus ? : Esu pakankamai Aktyvus - Draugiškas. Turiu didelių žinių darbui - Darbuotojams. Išmanau jų veiklą Žaidime, jog Ką turi atlikti - Nuveikti. Pakankamai išmanau savo Daromus veiksmus, bei Darbuotojų. Svarbiausia, esu tikrai "Sumanus" Dirbant darbą ar Nuveikiant kokią veiklą žaidime.

8. 7 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? : Kartais esu piktas, bei nemėgstu kalbėtis.

9. Jūsų kontaktiniai duomenys (Discord) :  Ignas.#0068

1

Dalintis šį pranešimą

Sveiki, taigi praėjo jau nemažai laiko nuo anketos pradžios, labai gaila, kad užpildė tik 2 žaidėjai, tikėjaus sulaukti šiek tiek daugiau anketų, na bet ką padarysi.  

Tony_Green - Anketa parašyta neblogai, nepatingėjai yra šiek tiek klaidų, bet tai nėra blogai. 

Enhuatep - Anketa parašyta šiaip sau, patingėjai daugiau parašyti, bet ką padarysi yra kaip yra. Sėkmės pildant kitą kartą.

Naujuoju Mechanikų direktoriumi tampa Tony_Green. Sėkmės pareigose ir tikiuosi nenuvilsi ;) 

1

Dalintis šį pranešimą

Svety
Ši tema yra užrakinta.