Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!
uostykslepa

liselaa

3 pranesimu sioje temoje

1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Leipas
2. Pažeidėjo slapyvardis žaidime? :liselaa
3. Kokias pareigas turėjo pažeidėjas? : Vyr.Priz
4. Pažeidimas (pilnas aprašymas) :Infinity gavo ispejima del ,,pyzda'',  ,,durneliai'' ir ,,byby'', o zTectu ispejimo negaus uz daxuja keiksmazodziu? Alio tikrai ne siti vieninteliai izeid. ir keiksm. buvo vartojami, visi zino, loggus patikrine tikrau daxuja rasim, kaip ztectu vartoja byb*s zino kiek keiksmazodziu, taip pat manau ir koks infinity, lisela, nebegynk savo n1 naro, kiek galima. Cia tipo susede visi draugeliai b*bi valioja mato kaip va naras cytus naudoja keikiasi po**i ane? discord pokalbyje taip pat girdejau kaip ztectu, comehere kalba nereikia cia apsimesti dalb***ba*s, jog netycia isprudo. Laikas uzbaigti sitas jusu naru laikus, skriskit jus na**i is cia lo**i. 
5. Įrodymai (BŪTINA) :
 11.thumb.png.1dd5e88ae5968a553d1ac638f1cc57b2.png112.thumb.png.509f18529303f7af139b746bf9f01350.png113.thumb.png.6d0e9fee2afb45e1bc450735ee57e408.png

0

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites

Įspėjimas paskutiniam prižiūrėtojui nebuvo suteiktas, kadangi pasikeitė prižiūrėtojams skirtų papeikimų "taisyklės" po bajerių su InfInity. Jas turėjai matyti, jei anketą kopijavai nuo pradinės temos.

Esmė ta, kad prižiūrėtojams už "smulkius" dalykus nežadame duoti įspėjimus, vyks pasikalbėjimai ir drausminimai, jei kartosis daugiau negu dvejus kartus - "šansai" pasibaigs, įspėjimas bus duodamas be galimybės jį pasinaikinti (kas nežino, įspėjimus mūsų sistemoje įmanoma su laiku pasinaikinti, jei jie gauti už minimalius dalykus).

 

Kodėl kažkas čia keitėsi? Nes jūs išnaudojate, atsiprašant, deb*l*škas prižiūrėtojų taisykles ir tiesiog pasinaudodami vieno necenzūruoto žodelio nuotrauka galėjote išmesti visą serverio kolektyvą, kas nėra naudinga nei man, nei serveriui, nei kam nors kitam. Taigi, būtent dėl šios priežasties buvo keičiamos prižiūrėtojų peikimo taisyklės ir informacija, kurią įmanoma susirasti peikimo anketos temoje.

 

Lygybė yra visur, tiek žaidėjų tarpe, tiek mūsų (prižiūrėtojų) tarpe:
Jūs, žaidėjai, galite visada keiktis į valias savo frakcijų pokalbiuose bei privačiose žinutėse, nebūsite baudžiami tol, kol tai netaps reklama, grasinimu, tyčiniu spaminimu, tyčiniu *prižiūrėtojo* įžeidinėjimu (rašant draugui (yup, tokie dalykai iš jūsų pusės vyksta... proto bokštai), bet akivaizdžiai kalbant su prižiūrėtoju, o ne draugu).
Mes/mūsų prižiūrėtojai, taip pat gali daryti ką tik nori savo privačiuose pokalbiuose, kurių niekas nemato. Nes tokia yra lygybė - jūs nekenčiate, jie nekenčia. Jei prie draugų jie keičiasi ir tampa "savais", ne serverio prižiūrėtojais, na tai tegul... aš nieko prieš, kol visa tai vyksta ne viešuose pokalbiuose (nes "visos" keiksmų taisyklės veda temą būtent apie tai).

Bet ateina toks momentas, kad tenka įkelti įrodymus, o juose viešai išsiskleidžia visi prižiūrėtojų "gražumai"... Na tuomet ką jau padarysi, pagal naujas taisykles teks man/aukštesnių pareigų atstovams kalbėtis su tais, kurie mėgsta savo žodyne įtraukti necenzūrinius žodžius, stengsiuosi/stengsimės jų žodyną keisti. Bet tikrovė ta, kad sunkiai kažką pakeisi, tad jeigu niekas nesikeis, o papeikimai trejus kartus apie tą patį eis, teks imtis raštiškų priemonių, ne tuščiažodžiavimų.

Šiuo taisyklių pokyčiu tikriausiai noriu pavaizduoti savo paskutinį atsaką į daromą prižiūrėtojų taisyklių išnaudojimą.

 

Atmesta, prižiūrėtoja nepadarė nieko blogo.
Atsinaujino prižiūrėtojų papeikimo taisyklės/informacija, ko jūs nepastebėjote.

Tema rakinama. ✅

6

Dalintis šį pranešimą


Link to post
Share on other sites
Svety
Ši tema yra užrakinta.