Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!
Kringelis

Istorijos kūrimo konkursas Nr. 1

4 pranesimu sioje temoje

Sveikučiai, atėjo metas naujam savaitės konkursui! :x
Šio konkurso tema: Istorijos kūrimas (papildomi taškai, jei istorija kuriama apie BLAZE).

Kas tai per istorija?
Tai gali būti bet kokia istorija, būkite meniški ir sugalvokite ją kaip tik patys norite. :)
Nugalėtojus rinksime pagal istorijos originalumą, išskirtinumą ir įdomumą.
Papildomi pliusai (taškai) suteikiami, jei istorija rašoma apie patį MC.BLAZE.LT serverį (veiksmą jame/...).

Konkurso prizai:

1. 100 kreditų ir 150,000 bleizų.
2. 75 kreditai ir 125,000 bleizų.
3. 50 kreditų ir 100,000 bleizų.
Likusiems dalyviams 25,000 bleizų.

Konkurso taisyklės:

1. Nekopijuoti istorijų.
2. Nekurti istorijų, kurios gali būti įžeidžiančios kitam asmeniui.
3. Pildyti pagal skirtą formą.

Forma:

1. Jūsų slapyvardis žaidime:
2. Istorija:

1

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

On 9/8/2020 at 01:11, Kringelis parasė:

1. Jūsų slapyvardis žaidime: Luanxc

Istorija:Vieną diena atidariau minecraft ir sugalvojau užeiti į blaze.lt serveri, užėjau ir man jisai iškarto patiko maloni administratciją,   pasirupina jog nebūtų hackeriu.Iškarto atėjau ir pasisveikino su manimi man labai malonu buvo jog kažkas iš serveriu sveikinasi ir dar rūpinasi kitais ir nori padėti.Man labai patiko jog savininkas neignoruoją nei vieno žmogaus kuriem reikia pagalbos (tai pat ir administratcija) jeigu buną hackeriu juos iškarto užbanina jog negadintu žmonėm gero žaidimo laiko, buvo blogų žmoniu kurie bandė sutrugdyti gerą žaidimo laiką bet Administratcija Pasirūpino tuom,man labai tas patiko jog nors vienas prižiurėtojas-adminas-staff  yra prisijunges nors 1 jog saugotu serveri.  man jis labai patinką ir kiekvieną dieną žaidžiu nes labai smagus ir labai geras Apsimoką blaze.lt žaisti. Kurie dar nepabandėte pažaiskite tikrai nesigailėsite :)

Redaguota Luanxc
0

Dalintis šį pranešimą

Kartą sutikau mergina ją visi Bleiza vadino.

Ji nerūko, nesikeikia, tik atėjus pasisveikina.

Jos sistemėlės aptemti, konfigūracijos papūsti, ji Lietuvos pažiba. O aš žaidėjas įdomūs...

Turi jį daug pinigų, bet visai tai nesvarbu.

Svarbu, kad būtų draugiška ir man to bus gana.

Ką daryti aš turiu, kad mane Bleiza mylėtu vieną tu ? Ir būsi tu mano verge?

⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯

O Bleiza, Bleiza tu beprotiškai graži!!! 

O Bleiza, Bleiza tu afigienai patraukli!!!

O Bleiza, Bleiza mano kūnas trokšta to ką moki duoti juk visiems!!!

Olia lialia lialialia olialia alalia!

1

Dalintis šį pranešimą

Konkursas baigėsi, bet, deja... dalyvių nesulaukėm. Dalyviams bus suteiktas dalyvavimo prizas (25k). Nuo šiol įvedama taisyklė, kad jeigu konkursas nesulaukia pakankamai dalyvių, bus suteikiamas tik dalyvavimo prizas. Linkiu sėkmės kituose konkursuose! :$

1

Dalintis šį pranešimą

Svety
Ši tema yra užrakinta.