Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!
TinkisVinkis

Atranka į bandomojo prižiūrėtojo pareigas.

11 pranesimu sioje temoje

Pagrindiniai reikalavimai

• Amžius nėra svarbus faktorius, tačiau manome, kad pareigoms geriausiai tiktų bent 14 metų turintis asmuo.
  • Privalote žinoti/būti skaitę forumo/serverio/discord'o taisykles.
  • Privalote būti aktyvūs visose mc.blaze.lt skiltyse - forume/serveryje/discord‘e.
  • Privalote suprasti bei žinoti savo pareigas, turėti atsakingumo jausmą.
  • Gerbkite visus žaidėjus bei, svarbiausia, save.
  • Būkite motyvuoti tobulėjimui, atsižvelgiant į žaidėjus ir personalą.
  • (Patarimas) Norėdami užimti prižiūrėtojo pareigas, turėkite stiprius nervus; mokėkite naudotis kalbų vertėju; kartais net gali tekti atstoti psichologą, tad sugebėkite išklausyti žaidėjus.

Anketos reikalavimai

• Rašyti gramatiškai, teisingai.
  • Atsakymus rašyti suprantamai, detaliai ir išsiplečiant, kiek pavyks.
  • Anketos kopijavimas - DRAUDŽIAMAS.
  • Redaguoti anketą - DRAUDŽIAMA. (Net neskaitysime, jeigu bus redaguota)

Anketa

• Jūsų slapyvardis žaidime? : 
  • Jūsų amžius? : 
  • Jūsų Discord (privaloma) : 
  • Papasakokite savo charakterį/būdą (4-5 sakiniai - minimumas) : 
  • Kodėl norite užimti Band. Prižiūrėtojo pareigas ir kilti aukštyn? : 
  • Ar turite patirties šioms pareigoms? (Jeigu taip, kokias pareigas užėmėte?) : 
  • Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte : 
  • Reklamuotoją? : 
  • Flood‘erį? : 
  • Nelegalią veiklą? : 
  • Skundą forume, kurio nesuprantate? : 
  • /Skelbimas nesilaikymą? : 
  • Griefer‘į? : 
  • Cheater‘į? :
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti į serverį, o galbūt patarti mūsų personalui? : 

INFORMACIJA: Atsakydami į klausimus įsivaizduokite save „Admin“ paslaugos galimybėse, kad galite panaudoti tik tiek komandų. Bei atsiminkite, kad blogų atsakymų nėra, yra tik kvaili atsakymai. Tad mąstykite ir fantazuokite, kaip viską išspręstumėte situacijose.

INFORMACIJA: Į Band. Prižiūrėtojų pareigas bandysime išrinkti dviejų tipų kandidatus. Galimai pagalvosite, kad čia didžiausia nesąmonė ar kažką panašiai, tačiau mes renkamės rinkti taip: vienas kandidatas bus iš senbuvių žaidėjų; kitas kandidatas bus iš „naujų“ žaidėjų (jei toks pildys 😊). Tai reiškia, kad rinksime geriausiai užpildžiusį kandidatą iš senbuvių ir iš naujokų, jei pasitaikytų tokia situacija, kad nebuvo nei vieno senbuvio ar naujoko, spręsime viską kitaip, sprendimą pasilikdami sau paskutinę akimirką.

Ačiū tiems, kurie yra suinteresuoti pildyti į šias pareigas. Pildyti anketas galite nuo 2020.08.29  iki 2020.09.02.

Pagarbiai,

🌸Mc.Blaze.Lt Personalo Nariai. 🌸

0

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis žaidime? : Xhujnia
  • Jūsų amžius? : 15
  • Jūsų Discord (privaloma) : Tavo Mama Graži ♡#9969
  • Papasakokite savo charakterį/būdą (4-5 sakiniai - minimumas) : Esu Karšto budo, Dažniausiai isiuntu kaip žaidėjas Naudoja Cheat pvp metu.  Laisvalaiki praleidžiu būdamas kieme arba prie kompo. Nesu lėto budo, lankau rankini. Mėgstu padėt naujokams visokiais serverio klausimais kiek žinau.
  • Kodėl norite užimti Band. Prižiūrėtojo pareigas ir kilti aukštyn? : Visada reikia kilti nuo nulio todėl ir pildau į šias pareigas.
  • Ar turite patirties šioms pareigoms? (Jeigu taip, kokias pareigas užėmėte?) : Neturiu.
  • Reklamuotoją? : Duočiau Ban ir clearinčiau chata
  • Flood‘erį? : Duočiau Mute
  • Nelegalią veiklą? : Duočiau Ban
  • Skundą forume, kurio nesuprantate? : Kitam perduočiau skunda
  • /Skelbimas nesilaikymą? : Duočiau Mute
  • Griefer‘į? : Duočiau Ban
  • Cheater‘į? : Duočiau Ban
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti į serverį, o galbūt patarti mūsų personalui? : Kad Idėtu pvz. geresni anti cheat nes čia žmones su bhop ir killaurom laksto negauna kick, o apie personala neturiu probl visi malonus ir gerbia žaidėjus
-2

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis žaidime? :  Turkas
  • Jūsų amžius? : Devyniolika 
  • Jūsų Discord (privaloma) : Mazhutis#7522
  • Papasakokite savo charakterį/būdą (4-5 sakiniai - minimumas) :  Meniškos sielos asmenybė. Sugebėjimas rasti problemą ir ją išspręsti. Pradėjęs darbą - pabaigsiu jį.(Kaip kiti pradėję, nepabaigia.) Gebėjimas rasti pokalbio temą ir ją vystyti.  
  • Kodėl norite užimti Band. Prižiūrėtojo pareigas ir kilti aukštyn? : Noras padėti naujokams ar aukštesnio rango žmonės, kuriems reikia pagalbos su serverio komandomis. 
  • Ar turite patirties šioms pareigoms? (Jeigu taip, kokias pareigas užėmėte?) :  Galbūt kažkada vaikystėje kokiam serveryje, bet per migla atsimenu, jog turėjom su draugu pakūrę prison tipo serverį. Kuris gyvavo virš metų laiko.
  • Reklamuotoją? :  Laikinas skrydis į Havajus.(ban)
  • Flood‘erį? : Burnos užklijavimas su lipnia juosta. (mute)
  • Nelegalią veiklą? :  Suorganizuočiau bilietą į Turkiją prie jūros atostogų.(ban)
  • Skundą forume, kurio nesuprantate? : Susisiekčiau su žmogumi per discordą ir bandytume suvokti. Kita išeitis, perduočiau vyresnio rango asmeniui, jog suteiktu informacijos apie tai.
  • /Skelbimas nesilaikymą? :  Raštišką įspėjimą.
  • Griefer‘į? : Aš išsiųsčiau į Aliaską. lai pajaučia šaltį. (ban)
  • Cheater‘į? : Pradedu panikuoti ir atsijungiu.(Liselaa'os patarimas) (Pirmos klasės skrydį į Havajus.(ban))
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti į serverį, o galbūt patarti mūsų personalui? : Discorde įnesčiau naują žaidimą, t.y Dainavimo. Kiekvienas padainavęs gautų iš mano kišenės pinigėlių. Patarti šiuo metu neturiu ką ir taip Jūs faini :P

4

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis žaidime? : Pantera
  • Jūsų amžius? : 16
  • Jūsų Discord (privaloma) : Pantera#8728
  • Papasakokite savo charakterį/būdą (4-5 sakiniai - minimumas) : Esu moksleivis, laisvą laiką leisdamas dažniausiai prie kompiuterio, kaip ir dauguma žaidžiančių šiame projekte, esu vienas iš paprastų žmonių, kartais turiu savų principų, šiaip esu bendraujantis, draugiškas, mėgstantis viską išspręsti iki galo ką pradėjau, nesiveliu į konfliktus be reikalo, stengiuos viską išsiaiškinti, kad galėčiau padėti. 
  • Kodėl norite užimti Band. Prižiūrėtojo pareigas ir kilti aukštyn? : Esu buvęs neperseniai serverio komandos narys (Sav.Pagalba) kuriuo išbuvau tikrai nemažą laiko tarpą, po kurio padariau durną klaidą ir palikau komandą, todėl tikrai manau esu tinkantis šioms pareigoms, stengsiuos atlikti viską taip, kaip atlikau būdamas aukštesnėse pareigose, parodyti, kad aš galiu.
  • Ar turite patirties šioms pareigoms? (Jeigu taip, kokias pareigas užėmėte?) : Taip turiu, esu buvęs prie Allydusos Administratorius(Admin), kuriuo išbuvau nemažai laiko, bet seniau man rūpėjo tik čytai, dėl to buvau nekartą nubaustas, tuo pačiu buvau ir Mechanikų direktorius, bei Radistų direktorius(Darbas išimtas), ir neseniai buvau Sav.Pagalba. 
  • Reklamuotoją? : Jeigu reklama yra netyčinė pasidaręs įrodymus užmutinčiau žaidėją 60min, jeigu žaidėjas priešiškai reklamuoja kitą projektą ar kažką panašaus, tuomet pasidarau įrodymus ir užblokuoju žaidėją 30dienų jeigu neturiu galimybės blokuoti, pranešu kitam komandos nariui, kad atliktų tai už mane, taip pat išvalau chat'ą(Pokalbių langą) ir įkeliu įrodymus į forumą.
  • Flood‘erį? : Pirmiausiai įspėčiau jį žodiniu įspėjimu, jeigu žaidėjas nepaiso įspėjimo, tuomet pasidaręs įrodymus panaudočiau /mute (Žaidėjo_Slapyvardis) ir užtildyčiau žaidėja pagal situacija atitinkamą laiką. 
  • Nelegalią veiklą? : Pasisiūlyčiau patarpininkauti, kad nebūtų problemų ir abu liktų neapgauti, kadangi serveryje prekiavimas už tikrą valiutą yra leidžiamas, jų nubausti negaliu, nubausčiau tik tada, jeigu žaidėjas parduodantis kreditus būtų apgautas pirkėjo, užblokuočiau apgaviką 30dienų, jeigu neturiu galimybės blokuoti, pranešu kitam Prižiūrėtojui, kad užblokuotų.
  • Skundą forume, kurio nesuprantate? : Jeigu nesuprantu, visada yra kiti komandos nariai, praneščiau jiems, kad peržiūrėtų tą nusiskundimą ir atsakytų po tema. 
  • /Skelbimas nesilaikymą? : Pasidarau įrodymus ir užtildęs 1valandą, praneščiau aukštesnes pareigas užimančiam asmeniui, kuris uždės jam įspėjimą. 
  • Griefer‘į? : Pasidarau įrodymus ir užblokuoju grieferį 7dienoms jeigu neturiu galimybės blokuoti, pranešu kitam Prižiūrėtojui, kad nubaustų pažeidėją ir įkeliu įrodymus į forumą. 
  • Cheater‘į? : Jeigu žaidėjas čytina ne renginyje(Event'e) pasidarau įrodymus ir užblokuoju čyterį 7dienoms, jeigu žaidėjas čytina renginyje, pasidaręs įrodymus užblokuoju pažeidėją 14dienų. 
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti į serverį, o galbūt patarti mūsų personalui? : Atneščiau į serverį kaip ir visi kažkiek tai idėjų, personalui galiu tik palinkėti, kad jie atliktų pareigas kaip ir visada atliko, išliktų tokie pat draugiški ir bendraujantys.

Sėkmės visiems pildantiems :)

5

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis žaidime? : TudisPyP
  • Jūsų amžius? : 18
  • Jūsų Discord (privaloma) : Nojuxs1#6656
  • Papasakokite savo charakterį/būdą (4-5 sakiniai - minimumas) : Esu draugiškas, griezto charakterio, ramaus budo zmogus, megstantis zaisti minecraft.
    Kodėl norite užimti Band. Prižiūrėtojo pareigas ir kilti aukštyn? : Noriu padėti serveriui tobulėti, bei padėti zaidejams. 
  • Ar turite patirties šioms pareigoms? (Jeigu taip, kokias pareigas užėmėte?) : Taip, VIP, MOD, ADMIN, Mech.DIrektorius Pareigas 
  • Reklamuotoją? : Uz netycine MUTE - 60min, sekantis kart BAN - 30d
    Flood‘erį? : Mute 10min - 120min
  • Nelegalią veiklą? : BAN - 30d
  • Skundą forume, kurio nesuprantate? :  Paprašyčiau pagalbos, komandos nariu.
  • /Skelbimas nesilaikymą? : Duočiau įspėjimą ir uztildyčiau 1h
  • Griefer‘į? : BAN - 7d
  • Cheater‘į? : BAN - 7d, cytinimas renginiu metu BAN - 14d
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti į serverį, o galbūt patarti mūsų personalui? : Manau serveris pakankamai geras, neturiu ko patarti, personalui palineksiu toliau puikiai atlkineti savo pareigas.
0

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

• Jūsų slapyvardis žaidime? : zolyte:D
  • Jūsų amžius? : 14 metų :$
  • Jūsų Discord (privaloma) : 🥀 See you in Hell 🥀#4422
  • Papasakokite savo charakterį/būdą (4-5 sakiniai - minimumas) :  Na aš esu eilinis paauglys/vaikinukas iš Vilkyčių kaimo. Esu gan darbštus  jeigu apsiemu vieno darbo pabaiksiu jį iki galo, o tada tik pradėsiu kitą. Na šeip esu gan linksmas, draugiškas, prisitaikantis prie reikiamų sąlygų,  niekada nešoksiu kitam viršesniam žaidėjui/žmogui į akis jeigu man kažkas nepatinką.;) Na o jeigu kažko daugiau norėtumete su žinoti galite paskaityti preitose anketosę arba paklausti manęs.:)O šeip daug kuo neišsiskiriu iš kitų.:OO
  • Kodėl norite užimti Band. Prižiūrėtojo pareigas ir kilti aukštyn? :  Tai yra mano berodos 6-7 sykis kai bandau papulti į  komandą. :( Dar vis yra vilčių, kad galbūt sudominsiu kažkuom ir gal pavyks o gal ir ne.;) Bandau papulti į šias pareigas nes nepavyko papulti į kitas nes vis kažko pritrūksta. Na tikiuosi šįkart nepritrūks. :DEsu buvęs mechanikų drektoriumi ir poto nebepavyko pakliūti kažkur aukščiau tai bandau pakliųti dabar, nes noriu pasižiūrėti ar sugebėčiau atlaikyti tą žaidėjų spaudimą ir ar išvis kažkuom padėti serverui.:x
  • Ar turite patirties šioms pareigoms? (Jeigu taip, kokias pareigas užėmėte?) :  Na šiokios tokios taip, esu buvęs mechanikų pavaduotojas bei drektorius tai turiu šiek tiek žinių prie forumo ir gebėjimo bendrauti su žmonėmis.:P
  • Reklamuotoją? :  Tai iškarto tą reklamuojantį žaidėją aš uztildau su komanda /mute tada išvalau chat su komanda /modcc priežastis reklama ir tada keliu įrodymus su reklama ir užbaninu tą žaidėją.:@
  • Flood‘erį? :  Taigi vėl užtildau žaidėja su /mute komanda priežastis foold.:B
  • Nelegalią veiklą? :  Žiūrint kokia tai nelegali veikla. Tarkim neleistinas kazino tai tada keliu įrodymus į forumą ir nubaudžiu žaidėja su komanda /ban  laikas būtų 7 dienos.:O
  • Skundą forume, kurio nesuprantate? :  Na aš savuoju atvėju pasitikslinčiau ar aš taip supratau ką jis turėjo omenyje ir jeigu taip  tada priemu temą ir nubaudžiu žaidėją kaip pridera.:D
  • /Skelbimas nesilaikymą? :  Tai vėl naudosiu komanda /mute ir nubausiu už skelbimų nesilaikimo taisykles, mute laikas būtų tiksliai nepamenu bet berodos 20-30 min.:]
  • Griefer‘į? :  Na jeigu  mane pakviečia žaidėjas prašydamas pagalbos aš gal bandyčiau gražiai susitarti, kad jis atstato ką nugriovė  ir nebus nubaustas, o jeigu jis nesutinką tada nubaudžiu jį su komandą /ban. :/
  • Cheater‘į? : Na aš dažnai nesilankau pvp zonose, bet jeigu pamatyčiau tada darausi įrodymus, nubaudžiu žaidėja ir keliu įrodymus į forumą.:/
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti į serverį, o galbūt patarti mūsų personalui? :  Na taip iškarto negaliu pasakyti, bet  pagalvojus manau būtų ką atnešti naujo į serverį.:(
Redaguota klaiduTis
Paredaguotas anketos formatas... >_>
3

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis žaidime? : WebTody
  • Jūsų amžius? :  14 metų.
  • Jūsų Discord (privaloma) :  WebTody#5922
  • Papasakokite savo charakterį/būdą (4-5 sakiniai - minimumas) :  Esu 14 metų jaunuolis, besimokantis pagrininėje Mokykloje. Mėgstu Laisvalaikiu žaisti prie kompiuterio, bei benrauti su draugais. Turiu daug kurybiškumo, linksmas, draugiškas. Į viską žiuriu rimtai jai atsitiktu kokia bėdą kelyje. Nelenu į konfliktus, jai jie ne man- Bet man svarbiau jas išspresti, o nepalikti konfliktuoti su kitais.
  • Kodėl norite užimti Band. Prižiūrėtojo pareigas ir kilti aukštyn? :  Nes man čia bus didelis pasiekimas padėti žaidėjams. Stengiuos jiems padėti, bet kurioje bėdoje.
  • Ar turite patirties šioms pareigoms? (Jeigu taip, kokias pareigas užėmėte?) :  Šiame projekte nesu, bet esu užiemes vienam prieš 3mėnesius   {PAGALBA} Gan patiko man su ja, bet tik savininkas didelia klaidą'ų Padarė. Na bet man iš ties patiko, gelbėti žaidėją'ų.
  • Reklamuotoją? :  Tai Padarau nuotrauką su  F2  Poto Užblokuoju kaip komana /ban-ip [slapyvardis} Reklama.
  • Flood‘erį? : Pirma eina nuotrauka poto nauoju komandą    /mute Užtildau žaiėją paskirtu Užtildymo laiku.
  • Nelegalią veiklą? : Tai prižiuriu, kad nebūtu  jokiu sklandumu, jai sužinau, kad čia į tikrus Pinigus parduodama serverio valiutą, tai iemos veiksmu. Padarau nuotrauką poto naudoju komandą /ban [slapyvardis] 30dienų Nelegali veiklą.
  • Skundą forume, kurio nesuprantate? : Jai tikrai ko nesup[raščiau, taa praneščiau savo komandos nariams, jie po temą Parašytu ar Teisingai parašytas Skundas.
  • /Skelbimas nesilaikymą? : Minėjau padarau nuotrauką. Poto naudoju komandą /mute [slapyvardis] {laikas} {Priežastis} 
  • Griefer‘į? : Iškarto be jokių temu, žiuriu žaidėją Ijunges filmavimo  vaizdą, arba jai nespėjau lai turėtu žaidėjas įrodimus. Bei naudoju komana /ban {slapyvardis} {laikas} {priežastis}
  • Cheater‘į? : Iškarto jai matau- praneša žaiėjas, žiuriu  tą žaidėją, poto pasitikrinu ar teisingai sugautas Cheat'eris video. Ta jau galiu užblokuoti su komandą  /ban {slapyvardis] {laikas} {priežastis}
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti į serverį, o galbūt patarti mūsų personalui? : Daug neturiu ką pasiulyti, bet galiu tik tiek pasakyti išlieka tokie kokie dabar.
0

Dalintis šį pranešimą

On 2020-08-29 at 10:01, TinkisVinkis parasė:

• Jūsų slapyvardis žaidime? : kiwi
  • Jūsų amžius? : 19
  • Jūsų Discord (privaloma) : Kiwis#3059
  • Papasakokite savo charakterį/būdą (4-5 sakiniai - minimumas) : Esu draugiškas, atsargus ir konspektyvus jaunuolis. Konspektyvumas pasimato, atsakinėjant į situacijas, bandant paaiškinti tam tikrą įvykį ar bandant išspręsti problemą, nes mano atsakymai trumpi ir be klaustukų. Pomėgius man atstoja aistra, nes viską atliekant su aistra ir gyventi lengviau. Jau trys metai, su pertraukomis, kaip žaidžiu šį projektą ir nesiruošiu nustoti. Žaidime praleidžiu po 4-7 valandas paroje. Kolektyvas yra svarbu, tačiau esant net ir blogam kolektyvui, sugebu išspręsti tokias problemas daug nekreipiant dėmesio į smulkmenas. Padedu žmonėms, nesvarbu kokia jo padėtis ar kokį lygį atstoja žaidime.
  • Kodėl norite užimti Band. Prižiūrėtojo pareigas ir kilti aukštyn? :  Visu pirma tai siekiu nuo tos dienos kai užėjau i si serveri, tai buvo kažkur prieš 3 metus jei neklystu, bet vis kažkas atrodydavo mokslai, draugai ir pan, manau puikiai susitvarkyčiau su savo darbų, laikaus etiketo bei kitu dalyku, manau kokia diena pasiekęs šias pareigas pakilsiu aukštyn iki prižiūrėtojo posto are netgi aukščiau jei ateis tokia diena,
  • Ar turite patirties šioms pareigoms? (Jeigu taip, kokias pareigas užėmėte?) : Taip bet kitame serveryje, turėjau gan nemažai patirties kiek tu prižiūrėtojų kiek su admin privilegijomis,patirties gan turiu nemažai.
  • Reklamuotoją? :Jeigu reklama yra netyčinė mutinu žaidėja 60min,jeigu žaidėjas masiškai reklamuoja kita serveri pasidarau įrodymus ir baninu 30 dienų už -reklama ir tuo pačiu pravalau chata
  • Flood‘erį? : Visu pirma ka padarysiu tai įspėsiu žaidėja pvz /msg (nicknefloodink! < jeigu žaidėjas nesustoja to daryti mutinu žaidėja,mutas priklausytu koks yra floodas tai butu nuo 10-60 min
  • Nelegalią veiklą? : Tai priklausytu ar tai nelegalus kazino žaidimai ar kreditai i tikra valiuta jeigu tai kalbama apie kreditus Visu pirma pasakyčiau žaidėjams kurie nori tradint kreditus i serveriu pinigus kad noriu tarpininkauti kad nekiltu nusiskundimu nei iš vieno žaidėjo,tai turėtu parašyti  man i discorda arba paprastu būdu /msg ,jeigu žaidėjas lieka apgautas pasidarau įrodymus ir blokuoju žaidėja 30 dienų už -apgaudinėjimas 
  • Skundą forume, kurio nesuprantate? : Jeigu nesuprantu žaidėjo padėties informuoju vyresni rango asmenį kaip Prižiūrėtoją arba Vyr.Prižiurėtoją ar bet koki aukštesnio rango asmenį kad padėtu ar padėtu išspręsti beda/nusiskundimą.
  • /Skelbimas nesilaikymą? :  Žaidėjas kuris nesilaiko /skelbimas privilegijų taisyklių butu nubaustas mute 1 val už - netinkamas skelbimas tai butu patyčios,grasinimai,chatinimas ar betkokoks dalykas kuris nesusijęs su /skelbimas,taip pat informuočiau aukštesnio rango asmenį kad jam butu suteiktas įspėjimas (privalėčiau turėti įrodimus arba nuotrauka arba video).
  • Griefer‘į? : Jeigu aš/arba reso/turto savininkas pamato greaferi ir mane informuoja pasidarau įrodymus ir baninu 7 Dienų už =greafinima
  • Cheater‘į? :Jeigu žaidėjas naudoja bet kokias palengvinančias programas xray,kill-aura,speed hack ir pan, blokuoju žaidėja 7 dienas už -cheatinimas,jeigu tai vyksta evente blokuoju 14 dienų už -cheatinima evente tai butu nesvarbu ar esu jame ar ne,jeigu turiu tokias privilegijas kaip /vanish ar /tp pranesantis man žaidėjas kuris pamate cheateri evente gali man pranešti /msg arba pasidarant įrodymus forume su pilnais nurodimais kaip video)
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti į serverį, o galbūt patarti mūsų personalui? : : Esu įsitikinęs kad galėčiau atnešti aktyvumą bei tvarka serveryje,nes pabunant man daugiau serveryje matau tokiu dalyku kuriu neturėtų būti jokiose kaip įžeidinėjimai,cheateriai,patyčios bei kiti,todėl budant man prižiūrėtojų su jais susitvarkysiu bet kokiu metu,o jei prakalbant apie idėjas tai manau šiam momentui kolektyvui nereikia jokiu patarimu :)

0

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis žaidime? : Neznkas
  • Jūsų amžius? : 15
  • Jūsų Discord (privaloma) : Neznkas#0999
  • Papasakokite savo charakterį/būdą (4-5 sakiniai - minimumas) : Esu lengvo charakterio, serveryje žaidžiu iš neturėjimo ko veikti,Mėgstu krepšinį,futbolą. Mėgstu vėlais vakarais išeiti į lauką su draugais. Ir kažką paveikti.Būdas toks kad esu Normalus žmogus o serveryje normaliai žaidžiu neturėjau ir neturėsiu jokių žaidimo palengvinančių programų.
  • Kodėl norite užimti Band. Prižiūrėtojo pareigas ir kilti aukštyn? : Kilti aukštyn. Šitas žodis ir reiškia viską noriu tapti Band.Prižiūrėtoju nes aš noriu gaudyti cheaterius bei visokius kitokius taisyklių pažeidinėtojus. Dabar jeigu pateiksiu į B.Priž tai tada toliau bandysiu kilti iki Priž gal net ir iki vyr.Priž.
  • Ar turite patirties šioms pareigoms? (Jeigu taip, kokias pareigas užėmėte?) : Esu buvęs kituose serveriuose priž ir sav.pagalba ir aš juose labai gerai išsilaikiau tai ir čia bandysiu gerai išsilaikyti.
  • Reklamuotoją? : Ištrinčiau chata ir užbaninčiau už reklamą.
  • Flood‘erį? : įspėčiau jeigu neklausytu mute 20 min
  • Nelegalią veiklą? : Užbaninčiau abudu žaidėjus kurie tai daro.
  • Skundą forume, kurio nesuprantate? : Paklausčiau vyr.priž ko tas skundas reikalauja ir tada atsakyčiau.
  • /Skelbimas nesilaikymą? : Įspėčiau jei neklausytu mute.
  • Griefer‘į? : Užbaninčiau 7d.
  • Cheater‘į? :Užbaninčiau už cheatus.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti į serverį, o galbūt patarti mūsų personalui? : Bandyčiau atnešti visko. Tai būtu:Serverio priežiūra,Žaidėjams pagalba.
0

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis žaidime? : zTectu
  • Jūsų amžius? : Man yra 17 metų.
  • Jūsų Discord (privaloma) : zTectu#3016
  • Papasakokite savo charakterį/būdą (4-5 sakiniai - minimumas) : Sveiki, taigi, aš esu Airidas. Man šiuo metu yra 17 metų. Pirmą kartą šiame serveryje apsilankiau 2017 metais, tačiau manęs tuo metu šis projektas nesudomino. Aktyviai žaisti pradėjau 2019 metų pradžioje. Šiuo metu užimu mechanikų direktoriaus pareigas. Serveryje praleidžiu gana nemažai laiko ir esu tikrai aktyvus serverio žaidėjas. Laisvalaikį leidžiu žaisdamas kompiuterinius žaidimus bei futbolą. Esu komunikabilus, griežtas ir atsakingas.
  • Kodėl norite užimti Band. Prižiūrėtojo pareigas ir kilti aukštyn? : Norėčiau išbandyti savo galimybes šiose pareigose ir padėti žaidėjams kai jiems to reikia. Šiuo metu turėdamas MOD paslaugą dažnai padedu žaidėjams ir prižiūriu serverį. Todėl tapęs bandomuoju prižiūrėtoju galėčiau efektyviau padėti žaidėjams ir prižiūrėti serverį.
  • Ar turite patirties šioms pareigoms? (Jeigu taip, kokias pareigas užėmėte?) : Taip, turiu patirties. Esu buvęs šiame projekte administratoriumi 2019 metais. Su pareigomis tuo metu tvarkiausi gana neblogai, neturėjau jokių nusiskundimų. Iš administratoriaus posto išėjau savo noru. Jei nekalbant apie šį projektą, seniau esu buvęs ne vieną kartą prižiūrėtoju kituose projektuose ir išbuvau gan ilgą laiką.
    Kokie Jūsų veiksmai, jeigu pamatytumėte : 
  • Reklamuotoją? : Jei pamatyčiau žaidėją reklamuojantį kitą projektą iš pradžių pasidaryčiau įrodymus su F2 mygtuku, o tada išvalyčiau susirašinėjimų. Išvalęs susirašinėjimų langą nedelsiant užtildyčiau žaidėją 60 minučių už reklamavimą (Jei žaidėjas projektą pareklamavo netyčia).
    Jei žaidėjas pradeda reklamuoti kitą projektą tyčia, pasidarau įrodymus su F2 mygtuku, o tada išvalau susirašinėjimų langą ir jį užblokuoju 30 dienų.
  • Flood‘erį? : Iš pradžių pasidaryčiau įrodymus. Pasidaręs įrodymus užtildyčiau žaidėją. Užtildymo laiką paskirčiau atsižvelgdamas į situaciją. Jei žaidėjas parašo 5 žinutes per 8 sekundes, nubaudžiu jį 10 minučių (Jei tai kartojasi didinu laiko trukmę iki 20 minučių), o jei žaidėjas intensyviai rašo be sustojimo užtildau jį iki 1 valandos.
  • Nelegalią veiklą? : Jei pastebėčiau jog vienas žaidėjas perka iš kito žaidėjo kreditus, pasisiūlyčiau jiems patarpininkauti. Jei jie nesutinka, visą pardavimą stebiu nieko jiems nežinant. Jei žaidėjas perkantis arba parduodantis kreditus būna apgautas, pasidarau visus įrodymus, įkeliu į forumą ir užblokuoju nusižengusį žaidėją 30 dienų.
  • Skundą forume, kurio nesuprantate? : Paprašyčiau kolegų pagalbos, kad paaiškintu kaip elgtis tokioje situacijoje.
  • /Skelbimas nesilaikymą? : Iš pradžių pasidarysiu įrodymus jog žaidėjas nesilaiko skelbimo taisyklių. Pasidaręs visus įrodymus užtildyčiau žaidėją 60 minučių už netinkamą skelbimą ir informuočiau aukštesnio rango kolegą, kad įspėtu šį žaidėją ir nusiųsčiau jam visus įrodymus dėl netinkamo skelbimo.
  • Griefer‘į? : Baudžiu pagal situaciją. Jei abu žaidėjai yra draugai, bandau gražiai susitarti su žaidėju kuris išgriefino, kad jis atstatytų viską kaip buvo. Jei jis nesutinka, paklausiu nukentėjusio žaidėjo ar jis turi kažkokių įrodymų, jei jis jų neturi aš nieko padaryti negaliu, o jei turi paprašau, kad įkeltu į forumą arba discord'ą (PM).
    Jei grieferis nėra žaidėjo draugas, iškart prašau, kad įkeltu įrodymus į forumą arba discord'ą (PM). Jei įrodymų nesulaukiu nieko padaryti negaliu. Jei žaidėjui bandoma pakenkti prie manęs, būtinai darausi visus įrodymus ir įkeliu juos į forumą. Įkėlęs įrodymus į forumą, temą užrakinu ir užblokuoju nusižengusį žaidėją 7 dienoms.
  • Cheater‘į? : Jei pamatyčiau žaidėją kuris naudoja žaidimą palengvinančias programas, pasidaryčiau įrodymus juos įkelčiau į forumą, užrakinčiau temą ir užblokuočiau. Blokuodamas žaidėją laiką paskirčiau pagal tai, kur jis naudojo žaidimą palengvinančias programas. Jei tai vyko renginyje užblokuočiau 14 dienų, o jei ne renginių metu 7 dienoms.
  • Kaip manote, ką galėtumėte atnešti į serverį, o galbūt patarti mūsų personalui? : Manau, kad galėčiau į serverį įnešti įvairiausių idėjų, daugiau aktyvumo darydamas įvairius renginius ir visokias veiklas žaidėjams.
5

Dalintis šį pranešimą

Rinkimų rezultatai:

-  Xhujnia - atsakymai trumpi, neišsiplėsta, nors ir atsakyta maždaug gerai, bet neatrodo, kad įdėta daug pastangų.

- Turkas - Atsakyta trumpai ir atrodo, kad viskas "ant prikolo", tad negalime vertinti rimtai.

+  Pantera - Atsakyta gerai, išplėstos situacijose.  Priimtas, sveikas sugrįžęs atgal į komandą, tikimes aktyvumo ir naujų idėjų :)

-  Nojusxs1 - atsakymai trumpi, neišsiplėsta, nors ir atsakyta maždaug gerai, bet neatrodo, kad įdėta daug pastangų.

+  zolyte1 - atsakymuose praleisti kai kurie dalykai, nepaminėta, kad pasidarai įrodymus ir pnš. Bet matosi, kad įdėjai pastangų, ir visada galima tobulėti. Tad esi priimtas į komandą, o jei reiks pagalbos, gali visada kreiptis į mus :)

-  WebTody - nesi aktyvus, situacijos nevisai teisingai atsakytos, įdėta mažai pastangų.

-  kiwis - Atsakyta gerai, šiek tiek išplėstos situacijos, tad anketa kaip ir gera. Bet žaidėjo elgesys žaidime neatitinka to, ko tikimes iš prižiūrėtojų, tad priimti negalime:) 

-  Neznkas - anketa silpna, atsakyta negerai.

+  zTectu - Atsakyta gerai, išplėstos visos situacijose ir aprašyti galimi situacijų atvejai. 

0

Dalintis šį pranešimą

Svety
Ši tema yra užrakinta.