Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!
klaiduTis

[Mechanikų Darbas] - 24/7 Atranka į darbą

16 pranesimu sioje temoje

Parašė (redaguota)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
[Mechanikų Darbas]
24/7 Atranka į darbą
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informacija

• Reikalaujame turėti bent 10 metų;
  • Būtina būti persiskaičius mechanikų taisykles;
  • Būtina būti prisijungus į Blaze Discord serverį!;
  • Jei jūsų anketa buvo atmesta, sekančią galite pildyti tik po 3 dienų.
  • Pašaliniai komentarai nepageidaujami.

Anketa   (Anketą turite nusikopijuoti ir užpildyti žemiau kaip naują pranešimą temoje)

• Jūsų slapyvardis serveryje?
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? 
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją?
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? 
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu)
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA)
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ?
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?)

Sėkmės pildant anketą, lauksime prisijungiant į mechanikų gretas :D
Redaguota keremkaragoz
Atnaujinta anketa.
4

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

• Jūsų slapyvardis serveryje? :antibrokas
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : taip (16)
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? : Taip žinau nes tai yra privaloma
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Nes  Norisi ir kitokio darbo ne tik žaisti bet ir padėti žaidejams+
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : |Darbo dienom 7-10val/diena |Savaitgaliais 4h/diena |Švenčių metu 2-3h/diena
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Taip sugebėsiu
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? :/mfix (Nick)
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : Taip esu Blaze discorde:Aivaras#4257

Redaguota keremkaragoz
Priimtas
0

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

• Jūsų slapyvardis serveryje? : Karocenas
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : Taip.
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? : Taip, buvau tiek mechanikas, tiek mechanikų pavaduotojas. Tikrai viską žinau.
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Ieškau daugiau veiklos serveryje. Kai anščiau buvau mechanikas, patiko. Tad kodėl nepabandžiu vėl.
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : Nuo 1 iki 5 valandų per dieną. (Žinoma gali būti išimčių)
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Tikrai sugebėčiau.
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix (Slapyvardis)
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : Discord'ą turiu. Į Blaze discord'ą prisijungęs. (KaročMenas#5647)
Redaguota keremkaragoz
Priimtas
0

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

• Jūsų slapyvardis serveryje? : Dovysltu55
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : Taip
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? : Taip
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Noriu dirbti bei padeti žaidejams
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) :1-6h 
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : taip
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix (nick)
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : Dovysltu55#2586
Redaguota keremkaragoz
Priimtas
0

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

• Jūsų slapyvardis serveryje? : justelio552
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : taip man 12
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? : taip
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : noriu padeti bei uzsidirbti pinigu
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : darbo dienomis savaitgaliais svenciu metu visada
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : sugebesiu
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix (nick)
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : justelio552#1511
Redaguota keremkaragoz
Atmesta, [ Anketoje nemažai rašybos klaidų ]
0

Dalintis šį pranešimą

Parašė (redaguota)

• Jūsų slapyvardis serveryje? : GeniukasVudis
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : Taip,aiškus. 17
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? :Tikrai taip.
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Nes buvau biški leavines serva ir buvau radistu pavaduotojas bet išėjo taip kad nebebuvo laiko prisiungti ir t.t tai kai gryžau nebebuvo radistu. kinda sad :{
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : Nežinau net kaip čia atsakyt bet bandysiu skirti laiko bent jau kad prabut ir negaut ispėjimo darbo.
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Taip,nesu aš išskirtinis ir taisykliu privalo laikytis visi.
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix Žaidėjo Vardas
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : PLOcbuger#9148                   
  • Nesupykit kad rašau sekmės kitiems pildantiems,ir tikiuos kad pateksit Pagarbiai GeniukasVudis
Redaguota keremkaragoz
Priimtas
0

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis serveryje? : LinasAMV
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : Taip (17 bet 19 bus rugpjūčio 13)
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? : Taip Nes Yra Privaloma Žinot viska
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Noriu Padėt žaidejam kuriem reikia ir tesiog veiklos reikia daugiau užsidirbt pinigu,ankščiau buvau mechaniku bet išejau iš serverio apie 2 metus
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : Kaip čia pasakius kai darbo nėra ir mokslu kolkam tai galiu kad ir kiek noriu žaist
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Taip.Nesiskiriu nuo kitu žmoniu/žaidėjų ir taisyklės visiem tos pačios
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix Žaidejo Vardas
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : taip Esu Discorde McBlaze UhhHi?#9752
Redaguota keremkaragoz
Priimtas
0

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis serveryje? : Indominus
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : Taip,15
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Noriu Dirbti :)
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : Gana Aktyvus
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Sugebėsiu :)
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /m fix [Nick]
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : Lawonas#1423
Redaguota keremkaragoz
Priimtas
0

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis serveryje? : GigaBlynksnis
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : Man 12
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? : Taip
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Nes Reikia Pinigu
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : Ivairiai Buna Po Diena Bent 1h Savaitgaliais Gal Po 2d svenciu metu gal 
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Mokesiu Elgsiuos Mandagiai
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix [Žaidejo Slapyvardis]
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : Turiu Discorda Esu Ir Jusu Grupei  GigaBlynksnis#8001
Redaguota keremkaragoz
Priimtas :L
0

Dalintis šį pranešimą

• ūsų slapyvardis serveryje? : DableQ
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : Atitinku.
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? : Žinau.
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Nes, man patinka tvarkyti daiktus.
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : Nesvarbu kokia diena visada vienodas.
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Turėčiau sugebėt.
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix [slapyvardis]
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : DableQ#3908
Redaguota keremkaragoz
Priimtas
0

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis serveryje? :  SkyierX
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? :  Taip
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? :  Taip, nes esu buvęs
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? :  Nes, mėgstu padėt žaidėjams, o žinau kad šitas darbas duoda tik  Sutaisymo komandą, bet ji man patinka, tai nutariau užeiti į šias pareigas.
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) :  Tikrai praleiščiau visas dienas, be nustojimų, bet jai būtu reikalų Tai turėčiau atsijungti.
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) :  taip
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? :  /mfix [nick]
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) :  taip, esu blaze discor'd Trapzzi#5019
Redaguota keremkaragoz
Priimtas
0

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis serveryje? : Dominykas_xD
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : Taip man 14 metu
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Padėti žmonėms
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : 1val.-2val
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : taip
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /repair
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : serverije neesu mano discord: Dominykas_xD#3248
Redaguota keremkaragoz
Atmesta, [ Taisyklių/komandų nežinojimas ]
0

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis serveryje? : fylorsas
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : Taip.
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Norisi kažkur įsidarbint ir turėti centu ant duonos.
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : Darbo dienomis: 3-5h. Savaitgaliais: 2 - 3h. Švenčiu metu: Manau 1 - 2h.
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Taip
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix ( NICK )
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : Turiu , esu blaze discorde. hyperx#4863
Redaguota keremkaragoz
Priimtas
0

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis serveryje? : liselaa
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? :  Taip
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? :  Noriu dar labiau padėti žmonėms ir turėti daugiau veiklos serveryje.
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) :  Esu labai aktyvi, tiek darbo dienos, tiek savaitgaliais. O švenčiu artimiausiu metu nelabai ir bus o/
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Kadangi esu prižiūrėtoja, tai žinoma. 
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix 
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) :  'ØHuka#6450
Redaguota keremkaragoz
Atmesta, [ Taisyklių/komandų nežinojimas ]
2

Dalintis šį pranešimą

• Jūsų slapyvardis serveryje? : SimasLTU
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : Taip
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? : Taip
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? Labai man patinka juo dirbti ir pirmą kartą kai juo buvau tai iš oro išmetė mane tai bandau pildyti vėl iš naujo.
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : Jei dirba tik savanoriai tai apie 3 valandas.
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Taip tikrai.
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix [nick]
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : Blaze discorde esu ir mano discord Assassin#4902
Redaguota keremkaragoz
Priimtas
0

Dalintis šį pranešimą

On 6/28/2020 at 21:32, klaiduTis parasė:

[Mechanikų Darbas]
24/7 Atranka į darbą

Informacija

• Reikalaujame turėti bent 10 metų;
  • Būtina būti persiskaičius mechanikų taisykles;
  • Būtina būti prisijungus į Blaze Discord serverį!;
  • Jei jūsų anketa buvo atmesta, sekančią galite pildyti tik po 3 dienų.
  • Pašaliniai komentarai nepageidaujami.

Anketa   (Anketą turite nusikopijuoti ir užpildyti žemiau kaip naują pranešimą temoje)

• Jūsų slapyvardis serveryje? : Edgaras
  • Ar atitinkate metų reikalavimą? : 11 Taip
  • Žinote visas mechanikų darbo taisykles ir informaciją? : Taip :)
  • Kodėl siekiate tapti mechaniku? : Esu buves mechaniku buvau neprisiijunges 2 men nes negalejau tai manau galeciau pabandyti vel buti :)
  • Koks jūsų aktyvumas serveryje? (Darbo dienomis/Savaitgaliais/Švenčių metu) : na 3 gal valandas 
  • Ar sugebėsite laikytis etiketo dirbdami mechaniko darbą? (Privalėsite elgtis toleruojamai VISADA) : Taip
  • Žmogus prašo jūsų sutaisyti daiktą, kokią komandą naudosite ? : /mfix Nick
  • Ar turite Discord ? Ir ar esate Blaze Discorde ? (Jei taip, koks jūsų Discord#ID ?) : Bonwapr#1568 Turiu

Sėkmės pildant anketą, lauksime prisijungiant į mechanikų gretas :D

Redaguota keremkaragoz
Priimtas :L
0

Dalintis šį pranešimą

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėt komentuoti

Jums reikia būti užsiregistravusiam kad galėtumėt komentuoti

Susikurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų naujoje svetainėje

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.