Sveiki atvykę į BLAZE.LT - Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!
Weedas

Admin Atranka

2 pranesimu sioje temoje

♦ Anketa ir klausimai ♦

• 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Weedas
  • 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrafoną? : 15 Taip turiu.
  • 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : Weedas#0953
  • 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : Ne.
  • 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : [Mini Vip]
  • 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : Nuo 2019-08-16 bet buvau gana neaktyvus.
  • 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte serverio prižiūrėjimui? : Apie 300-400min +- gal daugiau.
  • 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte admin? (minimaliai 2 sakiniai) : Taip numatau.
  • 9. Kodėl norite admin pareigų? (minimaliai 3 sakiniai) : Esu buves daugakartinis admin ivairuose serveriose. Esu aktyvus, patinka padėti naujiokams. Patinka šio serverio administracija gan gera kompanija. Tesiog prikabino šitas serveris nesveikai noriu kašką pasiekti. Pastebėjiau daug ko naujio yra serverije gal kaško prisidėsiu.
  • 10. Papasakokite apie save (minimaliai 5 sakiniai) : Esu draugiškas kartais ir ant prikolo. Patinka sportuoti, buti su draugais, laisvalaiki leidžiu su draugias.

♦ Klausimai ♦

• 11. Žaidėjas jūsų prašo pagalbos su rezidencija. Jam reikia sukurti sub-zoną tam tikrame aukštyje, kaip jūs jam padėtumėte? (Šioje rezidencijoje jūs neturite leidimo sukurti sub-zoną patys): Pasakysiu kaip sukurti Sub-Zona.
  • 12. Matote, kad asmuo per /msg kviečia draugą į kitą serverį su ip, ką jūs darote? : Baninu už reklama.
  • 13. Asmuo su 'žvengais' įžeidinėja kitą asmenį, o šis su 'žvengais' jį atgal, kaip reaguojate? : Mutinčiau Keiksmai,kito žaidėjo nepagarba jiai jie draugai pasakyčiau kad nesikeikit nes nemandagu. jiai taip toliau 'MUTINČIAU'
  • 14. Kažkoks žaidėjas atėjo į serverį ir pradėjo reklamuoti serverį su ip adresu mc.minedai.lt, kokie jūsų veiksmai? : Ban KITO SERVERIO 'REKLAMAVIMAS'
  • 15. Admin serveryje nori užblokuoti žaidėją, bet nežino ką reikia daryti ir ko reikia, kad galėtų tai padaryti. Ar padėsite jam? Ir kaip? : Taip beabejo pasakysiu kaip išbaninti paklausiu ar turi IRDM ir už ką banins.
  • 16. Serverio žaidėjas per chat kviečia visus į rezidenciją dėl 'free-itemų', o ši, pasirodo, vis dėlto yra apgaulinga(duobė). Kaip elgsitės? : Mutinsiu žaidėja ir nubausiu.

0

Dalintis šį pranešimą

Laba Weedai, tavo anketa visai nieko, bet yra ir nemažai klaidų rašyboje.
Be to esi naujas projekte ir niekad nesu mačiusi tavęs žaidime, be to (rankup) klausime turėjai parašyti savo turimą /rank, o ne privilegiją, nes [Mini VIP] yra nemokama paslauga naujokams apsiprasti pačiame serveryje.
Bet tikiuosi kad kitą kartą stipriau užpildysi anketą ir būsiu tave užmačiusi žaidžiantį serveryje.
Sėkmės bandant kitą kartą.

Atmesta.
Temą rakinu.
                         Bandyti vėl galėsite po 30.

0

Dalintis šį pranešimą

Svety
Ši tema yra užrakinta.