Sveiki atvykę į BLAZE.LT - Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!
Ganguciukas

Adminiukas Kaip Riciukas

8 pranesimu sioje temoje

• 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : sveiki.mano nick yra Ganga
  • 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrafoną? : man sio metu 14 metu.mikrafona turiu.
  • 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : taip esu mano discord Riciukas#4106
  • 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : taip esu buves (vip.mod.lord.)šio metu Vip.
  • 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : apsiprates tuoj busiu profas.
  • 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : nuo 2017.04.15.man lygtais.
  • 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte serverio prižiūrėjimui? : visa para .kaip visat.
  •  :).
  • 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte admin? (minimaliai 2 sakiniai) : taip.manau padeciau atsikratyti kenkeju bei cyteriu(hack)
  • 9. Kodėl norite admin pareigų? (minimaliai 3 sakiniai) : noriu isnaikinti hackerius.rengti ivairius eventus kozna dienele.padeti naujokeliams.
  • 10. Papasakokite apie save (minimaliai 5 sakiniai) : as esu Ricerdas.man kaip sakiau 14 metu.patinga zaisti pc game.buti lauke.eiti per mc (pvp).parkourinti.kalbeti per dc arba msg..manau apie mane pakaks.

♦ Klausimai ♦

• 11. Žaidėjas jūsų prašo pagalbos su rezidencija. Jam reikia sukurti sub-zoną tam tikrame aukštyje, kaip jūs jam padėtumėte? (Šioje rezidencijoje jūs neturite leidimo sukurti sub-zoną patys):paprasyciau rezidenvijos jo ir padaryciau.
  • 12. Matote, kad asmuo per /msg kviečia draugą į kitą serverį su ip, ką jūs darote? : pasakau kad tj yra draudziama.
  • 13. Asmuo su 'žvengais' įžeidinėja kitą asmenį, o šis su 'žvengais' jį atgal, kaip reaguojate? : mute abiems.
  • 14. Kažkoks žaidėjas atėjo į serverį ir pradėjo reklamuoti serverį su ip adresu mc.minedai.lt, kokie jūsų veiksmai? : baninu.
  • 15. Admin serveryje nori užblokuoti žaidėją, bet nežino ką reikia daryti ir ko reikia, kad galėtų tai padaryti. Ar padėsite jam? Ir kaip? : pasakau kad irodymu reikia.ir mesti y foruma www.blaze.lt
  • 16. Serverio žaidėjas per chat kviečia visus į rezidenciją dėl 'free-itemų', o ši, pasirodo, vis dėlto yra apgaulinga(duobė). Kaip elgsitės? : baninu.
-1

Dalintis šį pranešimą

klaidų yra reiks iš naujo po 30 d

-1

Dalintis šį pranešimą

Nenuteikinek ka aciu.

0

Dalintis šį pranešimą

As nors tubulai padarau vstk po 30d cia pagal Mogu apendIa cj ta sav allysusa

0

Dalintis šį pranešimą

nenaudok hacku bent dvi savaites ir tada bandyk be klaidų užpildyt anketą ir pavyks :D

0

Dalintis šį pranešimą

Pasisakyk sau 

0

Dalintis šį pranešimą

Bus admin nebus hacku nebus asmin bus jackai .zmigau

0

Dalintis šį pranešimą

Labai daug "hackini", pačioje anketoje daug klaidų bei atrodo trumpoka.
Tai labai nepyk gi.

Atmesta.
Temą rakinu.
                         Bandyti vėl galėsite po 30d.

0

Dalintis šį pranešimą

Svety
Ši tema yra užrakinta.