Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

MrMarlon

Narys
 • Turinio skaičius

  107
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  6

Reputacija

17 Įsivažiavęs

Apie MrMarlon

 • Rankas
  Forumo Apsipratęs
 • Gimtadienis 2004.06.08
 1. Administracijos įžeidimas- mute 60min (Be įspėjimo)
 2. Tavo įrodymuose matosi "MrMarlon, eik tu kakot Mini kuperi. R3dM00n ar KlaiduTis, kad aš mini kuperis ar ne. O jei dėl to Duxsinas, tavo įrodymuose matosi rašyta "Tavo f raidę į d" čia rašei fuxinui, o aš parašiau tau kas gausis ir nesupranti, kad tas kablelis buvo po kreipinio.
 3. MrMarlon Ananasas Free mute ir unmute kai žaidėjas buvo užtildytas 20min už įžeidinėjimus Čia kai užtildo (Free): Čia kai atitildė: Čia kai užtilde:
 4. Man labai patinka priežastis. Ir idomu iš kur pas je/jį mod'as
 5. YY_

  1. Jūsų slapyvardis žaidime?:MrMarlon2. Mod slapyvardis žaidime?:YY_3. Pažeidimas (pilnas aprašymas):Free ban'as, tokios reason nėra.5. Įrodymai (BŪTINA):
 6. Wtf prie ko čia grasinimai, negrasino nifiga bet, kad nepagarbiai kalba tai pritariu
 7. Prajuokino tas "Jei mylėsi baigsiu" :DDD
 8. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:MrMarlon ,MrSang ,HoshiSenpaii_ ,_Megumin_2. Admin slapyvardis žaidime?:Liselaa3. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesi:Gera,draugiška, biški mane muša (Juokauju)4. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau:Nes ji geras žmogus5. Įrodymai (NEBŪTINA):https://imgur.com/nk9UMEk
 9. Praslysk su savo jobanu bazaru Neižeidė, nesikeikė pagal mane Praslysk tai kažkas panašaus neidomus arba dink iš čia reikšmė jobanu bazaru tai nesakė, kad tu jobanas tai neverk
 10. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:MrMarlon2. Admin slapyvardis žaidime?:Wolfig3. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesi:Mandagus, greitai reguojantis, draugiškas.4. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau:Ko klausiu atsako, ko reikia padeda (išskyrus pinigus, bet dar neprašiau ir item :D)5. Įrodymai (NEBŪTINA):