Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

AirisK

Narys
 • Turinio skaičius

  187
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  8

Reputacija

10 Įsivažiavęs

4 sekėjų

Apie AirisK

 • Rankas
  Forumo Apsipratęs

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija VIP
 • Darbas Mechanikas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

701 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:AirisK2. Admin slapyvardis žaidime?:Dark_Lek293. Pažeidimas (pilnas aprašymas):Žaidėjas ale negali prisijungti į minecraft ( bent jau jis taip sako, dėl Javos priežasčių ), bet kaip matau dažniausiai lošia CS:Go, ir galima sakyti net nebando tvarkyti kažkokių klaidų, o ateina į servą per telefoną pabūna kelias minutes, ir vėl atsijungia.. Aktyvumo 0, produktyvumo iš jo 0.5. Įrodymai (BŪTINA): https://imgur.com/a/N88ARIw
 2. Na, pagalvojau kadangi tu naujienas sužinai tik po savaitės, kadangi ale prie ragelio sėdi, nes kompas grabas, tai aš tau brangusis paaiškinsiu; Leipas, susikūrė savo projektą, ant discordo gavo baną už reklamą, forume gavo baną, Baubas nieko nesakė, o kaip tik sutiko su manimi, todėl pamaniau jog nenoriu jog jis ateitu į serverį ir kažką darytu. Kalba baigta
 3. Jajaj good good, Baubas žino viską apie Leipą, todėl manau net aiškinti nieko nereikia
 4. Nu didelis ačiū, nėra sunku padėti.
 5. Priimta, žaidėjas praranda paslaugą. Tema rakinama.
 6. Kaip man tavęs gaila, Leipai.. Niekada nepasimokai jog čhytint yra blogai... Gauni baną už čhytų naudojimą. Kitas dalykas dėl mute, tai net nežinau kaip čia kas, davė įspėjimą ir iškart užmutino ? Galbūt mute turėjo būti ir už grasinimus/įžeidimus. Papeikimas atmestas, tema rakinama.
 7. Laukiame moderatorės įrodymų
 8. Ačiū už gražius žodžius. Stengiuosi kiek galėdamas.
 9. Žaidėjas pagal viską turėtu būti užmutintas pagal tam tikras taisykles, bet dėją jis dabar bane. Papeikimas priimtas, Tema rakinama.
 10. Žaidėjas nebe Moderatorius. Papeikimas atmestas, Tema rakinama.
 11. Beje gauni baną už čhytinimą.
 12. Žaidėjas turi 24valandas pateikti priežastį, kodėl taip užmutino. Tai nepadarius jis bus baudžiamas.
 13. Galbūt keistai įtrenkiai, arba negavai Knockback'o, todėl pavadimo hackeriu, bet žinant jog jis pats čhytina, tai ne jam teisti žaidėjus P.S Tai nėra nieko blogo. Papeikimas atmestas, Tema rakinama.
 14. Kaip matau žaidėjas nusikeikė, gavo ispėjimą ir toliau keismai. Nors ir nebuvo baisus keiksmas, tačiau jie buvo tad, Papeikimas atmestas, Tema rakinama.
 15. Ačiū ! ♡ klausimai nebuvo durni, tiesiog nežinojai ir viskas.