Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

Maven

💚 Narys
 • Turinio skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Everything posted by Maven

 1. Atsiblokavimo, atsitildymo anketa : 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : MavenLT 2. Kas jus užblokavo ar užtildė? : DableQ 3. Už ką užblokavo ar užtildė? : Apgaudinėjimas 4. Įrodymai :
 2. Nusiskundimo anketa : 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : MavenLT 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Lordukass 3. Kuom šis žaidėjas nusikalto? : įžeidinėjimai 4. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : 5. Ar žaidėjas buvo nubaustas? :
 3. Nusiskundimo anketa : 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : MavenLT 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Leipas_ osixo6 3. Kuom šis žaidėjas nusikalto? : 4. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : 5. Ar žaidėjas buvo nubaustas? : nnea
 4. Nusiskundimo anketa : 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : MavenLT 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : frofikas 3. Kuom šis žaidėjas nusikalto? : cheat.aura.bhop 4. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : 5. Ar žaidėjas buvo nubaustas? : ne Taisyklės: 1. Draudžiama meluoti ir padirbinėti įrodymus. 2. Jei įrodymus sudaro nuotraukos, jos turi būti pilno vaizdo, neapkarpytos ir neredaguotos (panaikinant tam tikrą vaizdą). 3. Rašyti lietuviškomis raidėmis, viskas turi būti suprantama. (Nes niekas tikrai nesiruoš skaityti jūsų tonos teksto ir šifruoti tą, ką parašėte) 4. Temos pavadinimas turi būti susijęs su žaidėjo slapyvardžiu žaidime. 5. Skundą rašykite iš karto gavus blokavimą ar tildymą, jeigu skundas buvo parašytas praėjus 24 valandom nuo bausmės tarpo datos, tuomet jūsų skundas bus atmestas. 6. Pildyti pagal paskutinę pateiktą anketą, draudžiama naudoti ir pildyti senas anketas, kitu atveju anketa bus atmesta.
 5. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Horton 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Saslykash 3. Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Cheat, aura.bhop.antikb 4. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). :
 6. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Horton 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : multivitamin 3. Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Cheat, aura.bhop.antikb 4. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). :
 7. Atsiblokavimo, atsitildymo anketa : 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : MavenLT 2. Kas jus užblokavo ar užtildė? : Tb1g 3. Už ką užblokavo ar užtildė? : Cheat taisyklės pažeidimas 4. Įrodymai : Informacija (taisyklės) : 1. Anketa rašoma kaip nauja tema, o temos pavadinime turi būti parašyta "Unban Jūsų_Slapyvardis" arba "Unmute Jūsų_Slapyvardis". 2. Jei įrodymus sudaro nuotraukos, jos turi būti pilno vaizdo, neapkarpytos ir neredaguotos (panaikinant tam tikrą vaizdą). 3. Rašyti atsiblokavimo/atsitildymo anketą galite tik tuo atveju, jei esate užblokuotas jūs pats. 4. Atsakingas asmuo privalo paaiškinti savo veiksmus per 24 valandas nuo anketos sukūrimo. Jeigu jis to nepadaro arba paaiškinimas neatleidžia jo nuo atsakomybės, tuomet asmuo yra baudžiamas, o jūsų bausmė bus anuliuota (panaikinta). 5. Šią anketą rašyti galima praėjus ne daugiau kaip 24 valandoms po bloko gavimo ar vis dar esant užtildyme.