Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

lisela

❤️️ Sav. Pagalba
 • Turinio skaičius

  107
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  35

Reputacija

73 Turintis ką pasakyti

3 sekėjų

Apie lisela

 • Rankas
  Forumo Apsipratęs

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija Neturiu
 • Darbas Neturiu
 • Discord: 'ØHuka#6450

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

662 profilio peržiūros
 1. Mutinama už 5 skirtingas per 8 sec, tad buvai užmutintas teisingai. Tema rakinama
 2. PPPridėdu dar foto, kurioje matosi, kad parašytas skelbimas susijęs būtent su už serverio ribų paslaugų pirkimu.
 3. Priimta. Žaidėjas nubaustas.
 4. Atėjooo konkurso pabaiga. 1 vieta Devileater_, antros vietos Pfftno ir 10ed, o trečioji vieta Austitutii. Sveikinu visus laimėtojus! Ačiū už dalyvavimą o/
 5. Konkurso anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime: ak47 2. Jūsų res‘o pavadinimas: -urvasa47
 6. PfftNo kaip matosi nuotraukoje rašė po vieną žodį į chatą ir užpildė visą chatą nelabai reikšmingomis žinutėmis(pagal taisyklę 5 skirtingos žinutės per 8 sec skaitoma spam), tad prižiūrėtojas užtildė ją 10min. Buvo pateikti įrodymai, tema rakinama.
 7. Konkursas pratęsiamas dar 2 savaitėm, tikiuosi dar bus dalyvaujančių!
 8. Buvai užtildytas teisingai, parašei DU keiksmažodžius ir gavai mute. Netildoma tik jei tai yra pavienis keiksmas (vienas, ne daugiau), už du galima tildyti. Tema rakinama, kadangi pats pateikei įrodymus, jog keikeisi.
 9. Unban anketa atmesta. Įrodymai pateikti kitoje temoje. Prižiūrėtojas viską padarė teisingai, negalima patikros metu atsijungti. O patikros žinutė tikrai labai pastebima, tad nepamatyt negalėjai. Tema rakinama
 10. Įrodymai dėl ban (priešiškas nusiteikimas prieš serverį) https://imgur.com/a/4SSQq6T
 11. Tiesa, kad šioje situacijoje turėjote būti užmutinti abu, bet ne visada prižiūrėtojai turi laiko gilintis, kas ką pradėjo, tad Dogetank užmutino tave, nes kitas žaidėjas tave paskundė. Manau prižiūrėtojas suprato savo klaidą ir tikiuosi tokios situacijos daugiau nepasikartos. Tema rakinama.
 12. Priimta, žaidėjas užblokuotas
 13. Statymo konkursas {Konkurso tema – urvas (cave) } Konkurso esmė paprasta – pastatyti kuo gražesnį, labiausiai temą atitinkantį statinį. Šiai temai galite statyti šachtas su bėgiais arba sugalvoti savo idėją! Konkurso prizai: • I : 100 kreditų ir 500,000 bleizų. • II : 75 kreditai ir 300,000 bleizų. • III : 50 kreditų ir 150,000 bleizų. (Kiekvienas dalyvaujantis gaus 30,000 bleizų prizą) (Bleizai – serverio valiuta) Konkurso taisyklės: 1. Nekopijuoti statinių. (Nuo kitų žaidėjų ir interneto) 2. Statyti savarankiškai. 3. Statiniui sukurkite atskirą res‘ą, kuriame bus tik tas statinys. Res‘o pavadinimas: -urvasslapyvardis. (pvz: -urvasliselaa) Būtinai su (-) 4. Pildyti anketą į komentarus. 5. Nerašinėti nereikalingų komentarų, visus kilusius klausimus rašyti tiesiogiai man žaidime arba discord‘e. Statinio reikalavimai: 1. Statinys turi būti normalaus dydžio ir turite įdėti į jį visas savo pastangas. 2. Sugalvokite originalią idėją, ką gražaus galima pastatyti urve. 3. Tai turi būti urvas, tad jį statykite po žeme. Konkurso anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime: 2. Jūsų res‘o pavadinimas: 3. Statinio nuotrauka (neprivaloma): Vertinimo kriterijai: Statinio originalumas Temos atitikimas Grožis Komisiją sudaro: liselaa, klaiduTis, DogeTank, Kringelis . Laimėtojus išrinksime 04/24 (jei nebus daug dalyvaujančių, konkurso laiką pratęsime)