Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

TinkisVinkis

❤️️ Vyr. Prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  20
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  8

Reputacija

20 Įsivažiavęs

Apie TinkisVinkis

 • Rankas
  Forumo Naujokas

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija Admin
 • Darbas Neturiu
 • Discord: 𝐓𝐢𝐧𝐤𝐢𝐬𝐕𝐢𝐧𝐤𝐢𝐬#1758

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

196 profilio peržiūros
 1. Keremai, keremai.. Du įspėjimai, per vieną dieną. Kaip taip įmanoma ? Sakai nėra įžeidinėjimų? O kaip šitie žodžiai: (liselaa pyksta, jei klyne skysta?) Arba (tai piselai kisk)? Galvoji čia šiaip ''kopūstai'' ? Dėja, bet tai yra tikrai įžeidžiantys žodžiai. Ir kaip direktorių mechanikas privalai laikytis padoraus etiketo. Atėjus per kitą account'ą, tai niekas nepasikeis. (Gauni antrajį įspėjimą už: Piktavališkus įžeidinėjimus.) 2/3 Priimta. Tema rakinama.
 2. drk

  Keistas tas tavo ''juodas'' humoras, atsimink ne visi jį gali suprasti, ir priimti kaip ''juodą''. (Dauguma nepriims kaip juodo humoro.) Įrodymuose puikiai matosi, kaip itin ''pasišaipydamas/įžeidinėji'' serverio žmones. Gauni pirmąjį įspėjimą už (šaipymasis iš žmonių, ir už piktavališkus įžeidinėjimus/keiksmažodžius). 1/3 Priimta. Tema rakinama.
 3. Sallty - Užblokuotas. Dabar dėl tavęs, jeigu filmuoji, tai filmuok paprastai be jokių ''pribambasų'' (be free cam, ir pnš.) Priimta. Tema rakinama.
 4. Uhh, kaip tu man nusibodai su ''mentioned'' ... 😣 Man nesvarbu kur tu ką balsavai, dėja tai buvo aiški kito projekto reklama. Nemano bėdos, kad neapdairus esi, ir nežiūri ką rašai. Įrodymai -> https://prnt.sc/ttd844 Unbanas atmestas. Tema rakinama.
 5. Na taip, atsiprašau kad dėjau ''free'' mute. Kitą kartą pasistengsiu ilgesniams laikui. Įrodymai > https://prnt.sc/tsu53k Temą Rakinama.
 6. Yap, tikrai slepiu, tik galėtai parašyti ''ką''. Būtų malonu sužinoti. Visų antrą, jeigu ir būnų vanish'e, bet nesu kažkur nuėjas nuo kompiuterio, visada būną stebimas čhat'as, kad ir noriu pailsėti. (Tik kažkaip keistai, nei vienam neprireikė pagalbos, ir niekas nesišaukė manęs dėl ''pagalbos'' kol būdavau vanish'e.) Tad kam tas ''melas''.
 7. Mums vanish'as duotas pasislėpti nuo žmonių serveryje. Kartu ir pailsėti nuo serverui žaidėjų. Tad mums nėra draudžiama būti vanish'e AFK. Dėja draudžiama būti afk, ne vanish'e. (Tad nelabai suprantų, kokių tikslų papeikima rašai.) Temos nerakinu, laukiam klaidučio atsakymo. (Nors ir taip aišku, ką jis parašys.)
 8. Pirmiau reikia pažvelgti į visas AFK taisykles. (3 AFK taisyklė: Draudžiama palikinėti afk bot'us per naktį. Užblokuoti 5d) Prižiūrėtojos įrodymai: https://imgur.com/a/Xbs8YU0 Visų antrą, čia manęs iš nervų nekišk. Pirmiau pateik bent kažkokius įrodymus, o ne skiesk čia tuščiais žodžiais. Temą Rakinama!
 9. unban

  Ban'as tau ne tik už ''afk fermoje'''. O dėl ''afk fermoje su auto-sell botu''.
 10. Malonu iš tavo pusės!
 11. Net neargumentuosiu tavo idėjos, ir sakau didelis prieš.
 12. Jūsų slapyvardis žaidime? : TinkisVinkis Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Lusters7, Splinterish Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Lusters7 - Reklamavimas. Splinterish - Čheatai evento pradžioje. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : Tai nereikėjo čia filmuoti, ir nuotraukuose matosi. ( Lusters7 - https://prnt.sc/tdms2a Splinterish - https://prnt.sc/tdmtbb ) Ar neužmiršote filmuojant įjungti "F3" mygtuką? : Nefilmavau. C: Ar žaidėjas buvo nubaustas? : Nebuvo.
 13. **Idėja tokią, kad panaikinti leidimą naudoti palengvinančias programas serverį.** **Paklausite, kodėl tai būtų naudingą?** Tai pradėkim nuo to, kad leidimas naudoti palengvinančias programas, skatina visus žaidėjus naudoti palengvinančias programas serverį. Nesvarbu kur žaidėjas naudoja, ar tai būtų (PVP) metų, ar tai būtų evento. Daugelis naujokų pamatę serverį, kad palengvinančios programas leidžiamos, palaikys serverį tiesiog nerimtų. Galvos, kad tai kažkoks .vaikų serveris''. Dėl šio dalyko, manau dauguma žaidėjų, ir nežaidžią serverį. Kadangi jie nori palošti be palengvinančios programos, o čia atėjus, iškart matosi kaip žaidėjai trankosi pvp. Palengvinančios programos leidimas, labai stipriai palengvina veiklą serverį. T.y galimą labai greitai pasistatyti kai kurias fermas su čheat'ais. (O nekalbų apie materialinius daiktus.) Naudojant palengvinančias programas, labai greitai galimą susišaudyt armor'ų. O ką vėliau veikti? Sumažėtų čheat'erių evento metų. (Kiek, bent jau po kolkas jie vykstą.) **Čia tik keli punktai. kodėl turėtų būti panaikinta palengvinančios programos leidimas.** **O jų yra žymiai daugiau, nenorėjau labai išplėsti temos.** **Tikiuosi bus panaikinta tą nesąmonė!** **Naikinam čheat'us serveryje!**
 14. Turi būti taip : 100 .0 [Ištrink komentarą :C]
 15. Sveiki, galbūt dauguma iš jūsų žinos, kaip tai pasidaryti, bet naujokui manau pravers pamoką. Norite, kad visada būtų šviesų? Bet nežinote, kaip tai padaryti nepanaudojus palengvinančios programos? Tai niekur nepabėk! Eidamas į apačia, rasi nuosekliai paaiškinimą, kaip tai padaryti. Pirmas žingsnis! Spaudžiame klaviatūroje šiuos du mygtukus. Antras žingsnis! Jums atsivers štai toks dalykas. Įrašome štai tokį dalyką - %AppData%, ir spaudžiam ,,Enter''. Trečias žingsnis! Atvertame lange, pamatysime aplankalą su užrašų - ,, .Minecraft ''. Paspauskit ant aplankalo du kartus. Atvertam aplankale pamatysite šitokius aplankalus. Ketvirtas žingsnis! Susirandame aplankale failą, su užrašų - ,,Options'', ir atidarykite. Penktas žingsnis! Atidarytame faile, rasite šiuos užrašus. Jų bus daug daugiau, nei pateiktoje nuotraukoje. Šeštasis žingsnis! Susirandame tekstą, su užrašų - ,,gamma: 1:0''. Pakeičiame iš 1:0, į 100.0 Pakeitę gamma, išsaugokite failą, su ,,Save/Išsaugoti''. Jums beliko perkrauti minecraft, ir turite legalų neišsenkantį šviesos šaltinį. Tikiuosi kažkam pravers šį pamokėlė. 😌Geros dienos!😌