Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

QuinChan

💚 Narys
 • Turinio skaičius

  30
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3 Neutralus

2 sekėjų

Apie QuinChan

 • Rankas
  Forumo Naujokas

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija VIP
 • Darbas Mechanikas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

86 profilio peržiūros
 1. Anketa: Jūsų slapyvardis žaidime? : QuinChan Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Kindernick Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Perką žaidimo paslaugas už žaidimo valiutą. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : https://imgur.com/a/z101tkC
 2. 1. Tai vienas ir taspats. 2. Paremti gali savais pinigais. 3. Perskaityk taisyklęs iš naujo 4. Forumo nick nesutampa su žaidimo. 5. Dabar paremsi serverį pirkdamas unban.
 3. Anketa: Jūsų slapyvardis žaidime? : QuinChan Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : TudisPyp Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Nelegali veikla, 30d banas. (Perka žaidimo paslaugas už serverio valiutą) Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : https://imgur.com/a/XILl7EM
 4. Anketa: Jūsų slapyvardis žaidime? : QuinChan Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Solidsnake47 Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Cheat / KillAura Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). :
 5. Jūsų slapyvardis žaidime? : QuinChan Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Kindernick / eivinuxLTU Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Cheat / Killaura / Reach Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). :
 6. Anketa: Jūsų slapyvardis žaidime? : QuinChan Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : fake_martynas Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Cheat / Killaura Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). :
 7. Grynai tiktais freepostinat, geriau jau nusiraminkit ir leiskit nuspręsti allydusa arba baubui savo sprendimą, nes šnekam apie vieną ir tapatį arba apie tai ką jau paaiškinau. Heuristic, prakalbant apie reido ir adri ir t.t. Tai yra kitos temos, ir jei jie norės jie atskyrai pakalbės su manimi, nereikia visur vaidinti herojaus, ir nereikia visur kišti savo nosies kur tik galima.
 8. Kodėl žaidėjas nebuvo įspėtas?:Nes taisyklėse yra aiškiai parašytą kad negalima apgaudinėti bendradarbių. Nėra parašytą kaip bus nubaustas, nes aš pats pasilieku sau teisę dėl to spręsti, ar žaidėjas gaus įspėjimą ar žaidėjas bus išmestas, priklauso nuo sumos ir t.t..
 9. į tavo 1/2/3 galiu atsakyti šitaip, negavai direktoriaus, bei buvai išmestas iš darbo, o dabar verkšleni, jei nesi aktualus tai ir nekišk nosies, iš viso tu net nebuvai prisijungęs prie serverio ką tu gali matyti?
 10. Na, aš pasakau savo paskutinį kartą. Žaidėjas buvo išmestas už bendradarbio apgavystę/ty.: QuinChan / Aš Kaip apgavo?: Mano draugui (Kuris dirbą mechanikuose) IGN:pizdalupis pasiūlė nusipirkti kaktusų fermą. Ferma atrodė gera, krito į hopperius kaktūsai ir t.t.. Vien iš to kad buvau ant hopperiu mačiau kad gerai veikianti ir susitariau už 370K+- kainą kad nupirksiu. Nusipirkęs fermą atidaviau draugui, draugas vėliau tik pastebėjo kad pusę fermos yra užimta kito žaidėjo, kai perki fermą to nesitiki nes toks dalykas yra labai retas. Bei, aš negaliu didinti tos fermos, statyti toliau. Žaidėjas žinojo kad apgaus mane, ir tai prisipažino per /msg žinutęs( YRA ĮRODYMAS ) Dėl pinigų : Man iš viso tie pinigai nieko nereiškia, nes aš savo visus pinigus dedu į fondą arba kaupiu kad įdėti į fondą ir tada išdalinti normalias algas visiem darbuotojam. Fermą pirkau iš savo pinigų, bet juos būčiau įmetęs vėliau į fondą, kai būčiau atgavęs juos iš draugo. Dabar kai gavome tokia fermą, rizikuojame prarasti pinigus. Nesvarbu už kiek laiko ar už dienos, ar už mėnesio, ar už metų. Už savo pinigus perku ką noriu, ir juos leidžiu kaip noriu, darbo fondo nejudinu, nors turiu teisę. Žaidžiu monetos žaidimą su protu, turiu nusistatęs normą / Pvž.: Ateinu su 600K nusistatęs normą pralošti tik 200K / Jei laimiu žaidžiu vėl ko pasiekiu savo tikslą / Jei pralošiu tuos 200K nebežaidžiu ir pasilieku ir einu pardavinėti kaktusų. Kodėl žaidėjas nebuvo įspėtas?: Nes taisyklėse yra aiškiai parašytą kad negalima apgaudinėti bendradarbių. Nėra parašytą kaip bus nubaustas, nes aš pats pasilieku sau teisę dėl to spręsti, ar žaidėjas gaus įspėjimą ar žaidėjas bus išmestas, priklauso nuo sumos ir t.t..
 11. Vistiek nereikėjo pranešti kad pusę fermos ne mums priklauso? Kai perki fermą nesitiki tokio dalyko nes ferma atrodo be problemų, veikianti.
 12. Tuom kad pusę jos nepriklauso man, negaliu toliau platinti jos.
 13. Nu ir?? Ką tuo nori pasakyti? Tą kad nereikėjo pranešti kad pusę fermos mums nepriklauso?
 14. Ir tai, pinigai buvo iš manęs o ne iš kažkieno kito, bei kaktusų fermą yra būdas kaip gauti pinigų ir toliau platinti mechanikų fondą, arba ką nori.:)
 15. aiškiai buvo parašytą: PS.: Fermą pirkau draugui, ne sau. Ir iš savo pinigų kuriuos būčiau metęs į fondą.Draugas man būtų atidirbęs tuos pinigus iš tos fermos, o kai pusę užclaiminta tai rizikuojam visą laiką prarasti pinigus.