Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

allydusa

💜 Senbuvis
 • Turinio skaičius

  1.065
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  29

Reputacija

1 Neutralus

Apie allydusa

 • Rankas
  ✮ 𝙇𝙞𝙡 𝙎𝙩𝙖𝙧 ✮

Serverio info:

 • Rankup Senbuvis
 • Privilegija Neturiu
 • Darbas Neturiu
 • Discord: MiaLoli#9167

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

493 profilio peržiūros
 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : MiaLoli Koks jūsų amžius; Ar turite mikrofoną? : 18 gal Ar esate Blaze Discord serveryje? Koks jūsų discord vardas#id? : nezinau kas ce yra Ar esate turėję kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : esu Ar gebate atskirti žaidėją, naudojantį žaidimą palengvinančias programas, nuo paprasto žaidėjo? : gebu Ar turite patirties šiose pareigose? : turiu Ar buvote bausti serveryje? Jei taip, kokia to priežastis? : gal uz aura Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : 2017 gal Kiek laiko į dieną skirtumėte serverio prižiūrėjimui? : nulis Ar numanėte kokių planų, jei gautumėte prižiūrėtojo(-ės) pareigas? (minimaliai 2 sakiniai) : neplanuoju Kodėl norite prižiūrėtojo pareigų? (minimaliai ~50 žodžių) : nenoriu gi Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus? (minimaliai ~100 žodžių) : nesirink prasau Papasakokite apie save (minimaliai 100 žodžių) : as moliugas Žaidėjas prašo jūsų pagalbos su rezidencija. Jam reikia sukurti sub-zoną tam tikrame aukštyje, kaip jūs jam padėtumėte? (Šioje rezidencijoje jūs neturite leidimo sukurti sub-zoną patys) : /ignore nes nemoku Naujokas pasistato namą ir nežino kaip susikurti rezidenciją. Žaidėjas pasisiūlo jam padėti, bet vietoj pagalbos suteikimo jis pasisavina namą. Naujokas prašo jūsų pagalbos. Kaip elgsitės? : pasiulyciau paziureti yotubej kaip pasidaryti Asmuo su 'žvengais' įžeidinėja kitą asmenį, o šis su 'žvengais' jį atgal, kaip reaguojate? : zvengiu kartu Kažkoks žaidėjas atėjo į serverį ir pradėjo reklamuoti nežinomą/žinomą serverį, kokie jūsų veiksmai? : apsilankyciau tame serveryje ir pradeciau ten zaisti Admin serveryje nori užblokuoti žaidėją, bet nežino ką reikia daryti ir ko reikia, kad galėtų tai padaryti. Ar padėsite jam? Ir kokiais veiksmais? : nepadesiu nes yra forumas ir /info /help /komandos... bei pasakysiu savininkui kad nemoka jis nieko Serverio žaidėjas pokalbių lange kviečia visus į rezidenciją dėl 'DROPASSSS', o ši, pasirodo, vis dėlto yra apgaulinga (duobė). Jūsų veiksmai? : pakviesciau visus ir ziureciau Žaidėjas parašė kito serverio pavadinimą. Kaip elgsitės? : apsilankyciau tame serveryje ir pradeciau ten zaisti Vienas iš prižiūrėtojų klaidingai nubaudė žaidėją ir to nepastebi. Kaip elgsitės? : pasakysiu savininkui kad nemoka jis nieko Žaidėjas jūsų prašo iškasti mob spawnerį ir jį pakeisti į kitą. Kaip elgsitės? : aciteleportoju - iskasu - nuzudau - uzblokoju ir atsijungiu Žaidėjas naudoja neleistiną/įžeidžiančią išvaizdą (Pvz.: Swastika). Kokie jūsų veiksmai? : mamos klausiau tai gavau i ausi tai uz ta ir jam deciau i ausi Žaidėjas skundžiasi, kad event metu kažkas naudoja žaidimą palengvinančias programas. Kaip elgsitės? : nufilmosiu ir idesiu i yotube su pewdiepie click beitu [Labai nebauskit, čia prisijungiau prie pavyzdžio kaip nereiktu pildyti ar kad ir kopijuoti kitų anketų, nes tai yra negražu.] [Pareigų irgi tikrai nenoriu.]
 2. O bent skanei pavalgei ? 🥺😅
 3. Serveryje jau yra 1 anti reklamos sistema, bet ji neveikia kaip turėtų. Nors vistiek atsiranda žmonių kurie randą kaip apeiti sistemą ir kitaip pareklamuoti kitus serverius.
 4. Anketa: Jūsų slapyvardis žaidime? : MiaLoli Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Kius85p Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Reklama Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : https://imgur.com/a/Wqq8Oao Ar neužmiršote filmuojant įjungti "F3" mygtuką? : Nereikėjo.
 5. Vagic O_o https://imgur.com/a/urtbsi7
 6. Priimta. Temą rakinu.
 7. Priimta. Temą rakinu.
 8. Atblokuotas. Temą rakinu.
 9. Priimta. Temą rakinu.
 10. Priimta. Temą rakinu.
 11. Nepilnai užpildei anketą + Įrodymai > https://www.blaze.lt/index.php?/topic/4250-heuristic/ ATMESTA. TEMĄ RAKINU.
 12. Pajebat blokuojamas forume už įžeidinėjimus/keiksmažodžius, admin'o provokavimą ir pranešimų floodinimą. [ANT ABIEJŲ ACC] ATMESTA. TEMĄ RAKINU.
 13. Pastebėjau kad daugelis Mod,Admin nežino kiek laiko reikia už ką tildyti, tad jei matau nusiskundimus ar jau tikrai labai nugrybautą mute laiką, duodu įspėjimus. Priimta. Temą rakinu.
 14. :((

  Užblokuoti. Priimta. Temą rakinu.
 15. :(

  Užblokuoti. Priimta. Temą rakinu.