Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

Jergodoz

💜 Senbuvis
 • Turinio skaičius

  124
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  8

Reputacija

14 Įsivažiavęs

Apie Jergodoz

 • Rankas
  Forumo Apsipratęs

Serverio info:

 • Rankup Apsipratęs
 • Privilegija Neturiu
 • Darbas Mechanikas
 • Discord: Pilietis#6440

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

365 profilio peržiūros
 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Jergodoz Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : KlaidasD Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Izeidinejo/keikesi. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : http://prnt.sc/u0lvt5 http://prnt.sc/u0lw96 Ar neužmiršote filmuojant įjungti "F3" mygtuką? : Nepamirsau Ar žaidėjas buvo nubaustas? : Taip.
 2. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Jergodoz2. Pažeidėjo slapyvardis žaidime?: MeskiuLTU3. Kokią privilegiją turėjo pažeidėjas?: [VIP]4. Pažeidimas (pilnas aprašymas): Netinkamai buvo parašytas skelbimas+ keiksmai apie kitą žaidėją.5. Įrodymai (BŪTINA):
 3. Jūsų slapyvardis žaidime? : Jergodoz Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : HotGirl, alamanarrrr , G_Gooz Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Izeidinejo, keikesi Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : http://prnt.sc/s7ew45 http://prnt.sc/s7euvw Ar neužmiršote filmuojant įjungti "F3" mygtuką? : Nea
 4. Jūsų slapyvardis žaidime? : Jergodoz Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Kius8 Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Reklama Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : http://prnt.sc/s79hya Ar neužmiršote filmuojant įjungti "F3" mygtuką? :
 5. Jūsų slapyvardis žaidime? : Jergodoz Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Pajebat Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Izeidinejo Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : http://prnt.sc/s56tiy Ar neužmiršote filmuojant įjungti "F3" mygtuką? :no
 6. Jūsų slapyvardis žaidime? : Jergodoz Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : lordukass Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Keikesi, izeidinejo, grasino Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : http://prnt.sc/s3xbh9 http://prnt.sc/s3xc0v Ar neužmiršote filmuojant įjungti "F3" mygtuką?
 7. Jūsų slapyvardis žaidime? : Jergodoz Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Kiliuos Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Reklamavo (Uzblokuotas) Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : http://prnt.sc/s3x9ur Ar neužmiršote filmuojant įjungti "F3" mygtuką?
 8. Atmes anketą už tokius "gražius" žodžius.
 9. nuu... pavadinimas tai super..... (sarcasm)
 10. Nu bet realiai gerai ArijuxLTU sako o kur parasyta kad jis perka paslauga? irodymus pateik kur parase kad perka paslaugas, o gal jis kaska kito norejo pirkt?
 11. Nu as manau kad vstk negalima naudot hacku evente, nu ir kas kad yra hackpvp bet eventr tu ju naudot negali. Lauksim Baubo sprendimo.