Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

klaiduTis

❤️️ Savininkas
 • Turinio skaičius

  122
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  74

Reputacija

133 Visų galų meistras

Apie klaiduTis

 • Rankas
  ∙ · • ♦ ✮

Serverio info:

 • Rankup Senbuvis
 • Privilegija Neturiu
 • Darbas Neturiu
 • Discord: Klaidas.#9224

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

805 profilio peržiūros
 1. Už kažkokius necenzūrinius žodžius ar išsireiškimus ant lentelių/daiktų jų pačių namuose/fermose/rezidencijose (teritorijose) nebaudžiame. Nėra tokios taisyklės. Kitas reikalas, jei tokia privati teritorija yra viešinama serveryje, t.y., skelbiama, kad ateitų apžiūrėtų rezidenciją, o nuėjus tiesiai šviesiai būna paruošta necenzūrinių žodžių komplektacinė prezentacija... Tuomet būtų galima neegzistuojančių taisyklių bausmes taikyti tikrai. Tačiau įrodymų, jog tai būtų vykdoma, neturi, tad šį skundą turėsiu atmesti. ❌ Tema rakinama.
 2. Kaip galima patekti į juodąjį sąrašą? Į juodąjį sąrašą patenka tie žmonės, kurie nebuvo pavyzdingi darbo direktoriai. Tai galėjo būti dėl: Tyčinio neaktyvumo; Buvimo labai nepavyzdingu direktoriumi; Kenkimo darbuotojams ir piktnaudžiavimo darbo valdžios komandomis; Tam tikrų direktoriaus/pavaduotojo taisyklių nesilaikymo. Juodasis sąrašas: Vardas | Įrašymo priežastis | Data ---| ---| 2021/0X/XX
 3. Laba diena! ✅ Pora tūkstančių monstrų spawnerių buvo panaikinti. ✅ Prižiūrėtojui teks iš naujo atmintinai iškalti taisykles ir atsiskaityti raštu kelių dienų bėgyje! (Kadangi sakė, kad "pamiršo" tam tikrų taisyklių egzistavimą) Ačiū už praneštą taisyklių laužyjimą, jei prižiūrėtojas ir toliau tęs jų nepaisymą, imsimės raštiško įspėjimo, kuris bus paskutinis. Tema rakinama.
 4. Laba diena! Mes dėl trijų žinučių pakartojimo per 4 sekundes vieną kartą (bent šiuose įrodymuose) nedaliname raštiškų įspėjimų, tuo labiau neišmetame iš pareigų. O "nepagarbus elgesys" sakyčiau (pagal įrodymus) net kiek pasitaisęs, buvo blogesnė situacija gan artimoje praeityje. Bandysime ir toliau gerinti prižiūrėtojo elgesį privačiomis pamokomis =]]] ! Tema rakinama. Gerinsime elgesį.
 5. Direktorių ir pavaduotojų taisyklės: 1. Privaloma su žaidėjais tiek žaidime, tiek discord serveryje bendrauti mandagiai, laikytis etiško elgesio. Jūs esate personalo dalis ir privalote elgtis kaip pridera jam, sekti prižiūrėtojų pavyzdžiu. 2. Su visais žaidėjais turite elgtis nesąlygiškai, nepriklausomai nuo to ar jis draugas, ar kas kitas, visi žaidėjai privalo būti lygūs. 3. Pavaduotoją išsirinkti ar duoti turite nusipelniusiam darbuotojui arba pagal anketą. Žmogus, kuris prisideda prie jūsų valdomo darbo plėtojimo, idėjų galvojimo, yra tinkamas žmogus. Jokie direktoriaus pavaduotojo pareigų pardavimai nėra leidžiami. Vienintelė išimtis: galite skirti pavaduotoją savo patikimam draugui, jei dar nesudarėte jokio darbuotojų būrio, ką tik užėmėte direktoriaus pareigas. 4. Turite užtikrinti darbuotojų aktyvumą serveryje, kad jie nebūtų pastoviai užsiėmę, neaktyvūs (AFK). Serveryje jūsų valdomo darbo paslaugos yra visada reikalingos ir paklausios, negali būti jokio darbo jėgos trūkumo. 5. Direktoriai ir pavaduotojai turi rengti įvairias veiklas darbuotojams, kad darbuotojai turėtų daugiau veiklos, smagesnės veiklos. Kadangi monotoniškas darbas gali galiausiai "užknisti" darbuotojus ir atsiras nedarbingumo problemos. 6. Pinigai iš darbo fondo negali būti "pradanginti" sau į kišenę, bent 50% surinkto fondo kas tam tikrą jūsų pačių nusistatytą terminą turi būti panaudota algoms, kokiems nors konkursams, skirtiems tik darbuotojams, arba kaip premijos aktyviausiems, gabiausiems darbininkams. 🔸 Taisyklių nesilaikymas gali privesti prie įspėjimo gavimo. 🔸 Surinkus [2/2] įspėjimus būsite atleidžiami iš pareigų, o jūsų pavaduotojai gaus galimybę užimti direktoriaus pareigas. ❗ Taisyklės gali būti redaguojamos, papildomos, tad pasitikrinkite jas bent kartą į savaitę!
 6. "Minimalus" įrodymų trūkumas, bet jei žaidėjas užblokuotas ir nepildys atsiblokavimo anketos, vadinasi, kad tikrai čytino ✅ (kitą kartą paaiškink ką "tokia" nuotrauka reiškia) Tema rakinama.
 7. Labū dienū. Idėja kaip ir nieko, lyg kažką panašaus anksčiau mąstėme ir mes (personalas), bet sustojome. Sustojome todėl, nes kaip ir minėjo, žinant, jog tokia sistema egzistuoja, žaidėjui užtenka įvairius altus prisidėti prie savų rezidencijų ar kažkokių užslėptų koordinačių ir visa sistema nueina veltui, be jokių didelių pastangų bus įmanoma apeiti, jog panervinti kitus su cheatais ar reklamomis (a.k.a. dedzia anksčiau). 😀 Taigi, supratau, kad neverta aukoti mano laiko ban sistemėlės perdarinėjimui, jog ringtų duomenis ir kažkokiais būdais (turbūt slaptažodžio pakeitimu) užrakintų labiausiai nusidėjusių žaidėjų paskyras. Iš to teišeis išvaistytas laikas ir vos vos didesnis apkrovimas serveriui be jokios naudos, nes viskas bus apeinama. 😀 Viena iš galimybių - susirasti (nelabai pavyksta) geresnį AntiVPN ir kažką galvoti dėl naujokų PvP draudimo/į arenas neįėjimo. Tai 1.8.8 versijoje nelabai įmanoma, gal nebent 1.16 būtų verta paaukoti laiką ir visa tai kažkaip sutvarkyti. 😅 ❌ Atmesta, bus kažkiek pagalvota nebent naujesnėje versijoje, jei pavyks atrasti tam reikalingų sistemų. Tema rakinama.
 8. Priimta. Žaidėjas bus užblokuotas 10min tarpe. Tema rakinama. ✅
 9. Bleizai sugrąžinti. Tema rakinama. ✅
 10. Žaidėjas jau yra užblokuotas kito administratoriaus. ✅ Tema rakinama.
 11. Žaidėjas buvo užblokuotas. ✅ Tema rakinama.
 12. Nemačiau tam reikalo, bet jei jus domina rungtynės discord spaminime, tai padariau be limito... kelkitės kad ir iki tūkstančio Tema rakinama. ✅
 13. Įsižiūrėjus "normaliai" matosi (tik 0:30 - 0:32 laiku) valgymo particles, kai tuo pat metu kerti asmenis. Valgymo particles (mano žiniomis) neatsiranda tol, kol nėra valgoma, o tu dar ir kirtai asmenis tuo pačiu metu. Particles turėtų būti labai trumpi, jei ten tebuvo trumpas "valgymėlis" po kurio baigei valgyti ir tik kirtai asmenis, tačiau tie particles vis pasikartojo bent du kartus, vadinasi - valgei ir kirtai asmenis visą tą laiką. O ties 0:46 - 0:48 laiku nieko negalima spręsti, nes galbūt tiesiog kirtai asmenis su eliksyru, būtų galima buvę spręsti, jei būtų išlindęs tuščias buteliukas ties vienu tarpu, tačiau Tb1g užtikrino, jog visi įkalčiai būtų tiksliai užslėpti jo kūnu ... Tema rakinama, atmesta. Manau įrodymai patys kalba už save, jog slaptai kažką tikrai naudojai, nelabai galima pavadinti tokių dalykų serverio "klaida".
 14. Rimtai? Papeikimas, nes "bando provokuoti" ?... 🙄 Gal tiesiog žiūrėk į tai kaip į juokelius, sarkazmą ir prisijunk kartu, be keiksmų ar necenzūrinių įžeidinėjimų. Tuomet nebūtų nei mute, nei kick, nei ban 🙄 Išsiaiškinome, kad skirsiu žodinį įspėjimą/pranešimą prižiūrėtojams, jog vengtų gan "provokuojančių" terminų... nors čia labiau stengtasi pasijuokti, turbūt. Tema rakinama.
 15. Realiai tau atsakė, tarp 2 ir 5 sekundžių beveik visi kirčiai (kurių buvo 10? ar daugiau?) buvo tokie: Žiūri į kairę, kerti į dešinę; bei atvirkštine tvarka. Tema rakinama, atmesta.