Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

klaiduTis

❤️️ Savininkas
 • Turinio skaičius

  148
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  80

Reputacija

137 Visų galų meistras

Apie klaiduTis

 • Rankas
  ∙ · • ♦ ✮

Serverio info:

 • Rankup Senbuvis
 • Privilegija Neturiu
 • Darbas Neturiu
 • Discord: Klaidas.#9224

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.098 profilio peržiūros
 1. Labas. Nėra būtina kelti įrodymus už tildymus, blokavimus, jeigu negavai papeikimo per pirmas 24 valandas nuo tam tikros bausmės panaudojimo. Taip pat, jei gerai pamenu, žaidėjas buvo užtildytas daugmaž tuo pat metu, tad temą rakinu.
 2. Laba. Visų pirmiausia, mes į tai nekreipiame dėmesio, nes nebuvo pateiktas joks atsiblokavimo ar peikimo prašymas. Šį prašymą reikia pateikti per pirmas 24 valandas nuo žaidėjo prasižengimo. Jeigu prašymas pateikiamas vėliau, net nesigilinama į situaciją, nes gaunasi bereikalingas laiko švaistymas ne tik peikiamajam, bet ir už temą atsakingui asmeniui. Taip, serveryje taisyklės vis dar rašo, jog po užtildymo ar užblokavimo būtina įkelti visus įrodymus į forumą per pirmą valandą... Tačiau taip nėra, prižiūrėtojai tą žino, o žaidėjai tikriausiai ne, nes nemačiau reikalo viešai visur skelbti ir keisti pačio serverio viduje informacinį tekstą, kai per dieną žaidėjų vidurkis siekia vos 3-6 žaidėjus. Išimtis taikau ir papildomai gilinuosi į situaciją, jei matau, kad nukentėjęs asmuo yra geranoriškas ir tikrai nukentėjo be priežasties. Šiuo momentu aš kažkodėl abejoju, kad žaidėjai buvo užtildyti be priežasties, nes net nesistengė parašyti prašymą dėl atsiblokavimo, o ir anksčiau yra buvę bausti už šią priežastį. Dėl aukščiau paminėtų priežasčių papeikimą atmetu. Informacinio teksto nekeisiu, o 1.16 versijoje (jei ji kažkada ateis) dėl blokavimo taisyklių išvis nereikės pergyventi. Tema rakinama.
 3. Atėjus 1.16 versijai (kad ir kada ji ateis ) pasvarstysiu apie tai. Visa tai atlikti būtų sudėtinga, kadangi priėjimo prie forumo turiu apvalų 0, tačiau tikrai būtų šaunu turėti tokio tipo papildomą komandą. Kažkokių specialių komandų serveryje galimai nesuteikčiau, nebent ribotą /ban, tačiau forume galėtų peržiūrinėti/kelinėti cheat naudotojus, parašyti įvertinimą situacijos ir prižiūrėtojams iškart būtų galimybė blokuoti, net netikrinant vaizdo įrašo, taip sutaupant savo laiką. Jei atsirastų nusiskundimas - labai greitai ir paprastai su tuo susitvarkytume, tiesiog išmestume žmogų iš komandos arba žaistume su įspėjimų sistema (pirmiausia žodinis įspėjimas, paskui galutinis raštiškas įspėjimas - išmetimas). Tema rakinama, idėja bus neužmiršta.
 4. Manau tai nėra labai reikalinga idėja, tuolab, kad jai įgyvendinti kol kas nėra 'galimybių'. Jei ateityje atsirastų ypač didelis čyterių kiekis, galėtume bandyti sukurti papildomą funkciją įskiepiui, kuri leistų panaikinti žaidėjo nužudymų skaičių. Tai tikrai turėtų bent kažkiek nuraminti čyterius PvP metu (na bet žinoma visada lieka ta dalis, kurie čytina dėl čytinimo, ne dėl prizų iš TopKills). Kol kas atmesta, tema rakinama.
 5. Atmesta. Žinant dabartinę serverio situaciją idėja netgi nebėra tokia aktuali. Tačiau 1.16 /ban iš paslaugų išimsime išvis, tramdysime taisyklių pažeidėjus kitais būdais. Tema rakinama.
 6. Nesuprantu. Kodėl reikia pildyti atsiblokavimo anketą, jeigu jaučiamas net ne "nenoras žaisti", o visiška antipatija serveriui? Užsidaryti tikrai neužsidarysime, kitaip nei daugelis kitų trumpalaikių serverių, mes galime sau leisti serverį išlaikyti aktyvų kad ir kitiems 10 metų, nebent gyvenimo aplinkybės labai pakištų koją. Tai įrodėme per pastarus kartais sėkmingus, kartais nesėkmingus 7-erius metus. Prižiūrėtojas atsakys į temą iškart po to, kai atsilaisvins, net jei tau nėra skirtumo ir nežadi žaisti serveryje. Geros dienos!
 7. Kadangi tema parašyta praėjus 31 valandoms po užblokavimo (užblokavimų sąraše laikas atsilieka 2 valandomis, lyg ir), dėl to automatiškai nėra reikalo net tikrinti ar žaidėjas tave užblokavo tinkamai ar netinkamai, taip jau yra. Tačiau susisiekiau su juo žaidime, paprašiau įrodymų per discord, jeigu juose nieko nesimatys, būsi atblokuotas, o jei matysis - neinformuosiu ir viskas išliks taip, kaip yra. ❌ Tema rakinama. Buvai atblokuotas.
 8. Turiu spėjimą, kad asmuo nelabai sugebės prisiregistruoti prie forumo ir įkelti įrodymus (ar tuo labiau pamatyti, kad buvo papeiktas), dėl to su juo net nebandžiau susisiekti. Patikrinau serverio log'us, suradau informacijos, kad prieš pat užtildymą eksponavai rusišką žodyną bei saldainių pavadinimą (dėl kurio jau atsakiau kitoje temoje). ❌ Tema rakinama.
 9. Labas vakaras. Tam tikri mūsų serverio žemo lygio žaidėjai gan dažnai panaudoja šį žodį su kitokiais simboliais kitai reikšmei išsakyti, dėl ko paslaugą turintis asmuo galėjo susipainioti ir galvoti, kad turėjai omenyje būtent "tai", ką tie žaidėjai dažnai turi omenyje. Dėl to bausti asmens negaliu. Tiesiog siūlau baigti vartoti šį žodį, saldainių pavadinimą dėl kažkokios priežasties. Atitildyti negaliu, nes šiaip ar taip jau laikas pasibaigęs. ❌ Tema rakinama.
 10. Ar galima suteikti visą sutaciją? Kas įvyko? Per nuotraukos suprasti nelabai įmanoma. Ar jis raktą visgi pardavė, pinigus pervedei, o raktas buvo pervadintas - netikras? Pinigų negrąžino? Gal dar kas vyko? Ačiū už atsakymus.
 11. Tuomet galima teigti, jog pasiremdamas prižiūrėtojų vardu, apgaule, bandei pagrasinti jam, jog grąžintų tau kirtiklį. Tad užtildymas kaip ir gaunasi teisingas, tačiau per griežtas, jei jam nieko tiesiai šviesiai ties blokavimu/tildymu nerašei, negrasinai. Pačiuose įrodymuose tiesiog švelniais aplinkiniais žodeliais leidai suprasti, kas jam nutiks, jei negrąžins kirtiklio. Išvada tokia, kad užtildymas yra teisingas ir gavosi kiek per griežtas, galėjo iškart netildyti, gal įspėti ar panašiai, tačiau yra kaip yra, už tiesą nežadu bausti, todėl įspėjimo Domis negaus. O tavo užtildymo laikotarpis tikriausiai jau pasibaigęs, tad irgi nieko ties tuo nebepadarysiu, tiesiog užrakinsiu temą. ❌ Tema rakinama.
 12. Net nesupratau situacijos iš įrodymų. ReOnas parašė (dėl 'bajerio', kaip pas jus įprasta), kad eina pasikalbėti su prižiūrėtojais dėl bausmės tau? Ar dar kažkas įvyko?
 13. Pražiūrėta tema, likusi be atsako. Gal už spaminimą įrodymai ir "galėtų" būti netinkantys, jei visgi į laiko limitus sutilpai, tačiau faktas, kad žinutės, kuriose yra tik po vieną ar porą žodžių, yra visiškas pokalbių lango šiukšlinimas (spaminimas). Tad siūlyčiau atprasti nuo tokio rašymo ir rašyti didesniais žodžių kiekiais, jog sakiniai turėtų kažkokią tai prasmę, o ne basic'inius vienetinius veiksnius bei tarinius. Nežadu skirti įspėjimo už tai, jog taisyklės kažkokių nurodytų ribų neperžengei, tačiau buvo nuteistas kaip ir teisingai.
 14. Žaidėjas užblokuotas. ✅Tema rakinama.