Sveiki atvykę į BLAZE.LT - Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

BaubasMarlis

Savininkas
 • Turinio skaičius

  570
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  82

Reputacija

32 Įsivažiavęs

Apie BaubasMarlis

 • Rankas
  Forumo Gameris

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija Admin
 • Darbas Neturiu

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

2.265 profilio peržiūros
 1. Sveiki norėčiau su jumis privačiai pasikalbėti gal galite pasakyti savo discord?

 2. kaip padaryti forma

 3. prasau galite unbaninti busiu dikingas

   

   

 4. sveik savininke

   

   

 5. Leidziu priimti pagyrimu anketas. Papeikimas atmestas. Rakinu tema.
 6. MrFrence gauna ispejima uz klastyngu zinuciu padirbinejima. Bei ban 14 dienu. Karakillmon uz nesamoniu issidirbinejima, keikimasi gauna admin ispejima 1/2. Rakinu tema.
 7. Uzdetas ispejimas, daugiau info: /admins Rakinu tema.
 8. Sis papeikimas jau buvo parasytas, bet gerai kad parasiai. Rakinu tema.
 9. Admin gavo ispejima, daugiau info: /admins Priimta, rakinu tema.
 10. Admin uzdetas ispejimas, daugiau info: /admins Priimta, rakinu tema.
 11. Papeikimas priimtas, admin nusalintas nuo pareigu. Rakinu tema.
 12. Admin nubausta. Priimta. Rakinu tema.
 13. Sveiki visi žaidėjai. Jei jau bandysite pildyti, tai labai tikiuosi iš jūsų anketos pastebėti daug įdėtų pastangų į ją, t.y., kad būtų detaliai, aiškiai, linksmai(galbūt?) ir tiesiog.. fainiai parašyta! ♦ Admin komandos ♦ Visos /admin komandos. Galesite blokuoti: /banas [vardas] [laikas] [priezastis] ♦ Informacija, Reikalavimai ♦ Sukurti atskirą temą norint pildyti į komandą. Patariu pirma persiskaityti atidžiai admin taisyklęs: (Admin taisykles, informacija). Mažiausiai turėti 14 metų ir veikiantį mikrafoną. Mažiausiai serveryje turėti [Patyręs] "/rankup" rangą. Nemeluokite klausimuose, nekopijuokite anketų ir bandykite rašyti gramatiškai. Į klausimus atrašykite pasistengdami, detaliai ir smulkiai, nenukrypstant nuo temos. Komandoje būtina išbūti minimaliai 30 dienų, kitaip pateksite į juodajį sąrašą. Būkite serverio discord, ir kažkiek mokėkite šia programa naudotis. Jei esate juodajame komandos sąraše, tai net nebandykite pildyti anketos. Persiskaitykite visas serverio ir admin taisykles, informaciją, kiek galima supraskite jų esmę. Jeigu jūsų anketa buvo atmesta, kitą anketa pildyti galėsite tik po 30 dienų nuo atmestos anketos. ♦ Anketa ir klausimai ♦ 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrafoną? : 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte serverio prižiūrėjimui? : 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte admin? (minimaliai 2 sakiniai) : 9. Kodėl norite admin pareigų? (minimaliai 3 sakiniai) : 10. Papasakokite apie save (minimaliai 5 sakiniai) : ♦ Klausimai ♦ 11. Žaidėjas jūsų prašo pagalbos su rezidencija. Jam reikia sukurti sub-zoną tam tikrame aukštyje, kaip jūs jam padėtumėte? (Šioje rezidencijoje jūs neturite leidimo sukurti sub-zoną patys): 12. Matote, kad asmuo per /msg kviečia draugą į kitą serverį su ip, ką jūs darote? : 13. Asmuo su 'žvengais' įžeidinėja kitą asmenį, o šis su 'žvengais' jį atgal, kaip reaguojate? : 14. Kažkoks žaidėjas atėjo į serverį ir pradėjo reklamuoti serverį su ip adresu mc.minedai.lt, kokie jūsų veiksmai? : 15. Admin serveryje nori užblokuoti žaidėją, bet nežino ką reikia daryti ir ko reikia, kad galėtų tai padaryti. Ar padėsite jam? Ir kaip? : 16. Serverio žaidėjas per chat kviečia visus į rezidenciją dėl 'free-itemų', o ši, pasirodo, vis dėlto yra apgaulinga(duobė). Kaip elgsitės? : Tema sukurkite skiltyje: "Atrankos į [Admin] ir Informacija apie [Admin]" naujoje temoje.
 14. baubasmarlis pazek mano ten atsiblokavina ir nuimk bana repuotojas

  1. Ricerdas

   Ricerdas

   noriu kad butu nuimtas yra viskas

   ankneta

 15. Žadate kažkur išvykti, ar susirgote, ar tiesiog atsirado skubių reikalų ilgesniam laikotarpiui nei viena ar dvi dienos? Užpildykite žemiau esančią anketą šioje temoje ir mes jūsų tikrai(tikėkimės) nenuskriausime jums sugrįžus! Anketa: Jūsų slapyvardis žaidime : Užimamos pareigos komandoje : Kodėl nebūsite aktyvus?(jei privatu - nebūtina) : Kiek ilgai nebūsite?(data) : Lauksime sugrįžtant! Draudžiama rašyti pašalinius komentarus.