Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

InfInity

❤️️ Vyr. Prižiūrėtojas
 • Turinio skaičius

  129
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  9

Reputacija

14 Įsivažiavęs

1 sekėjas

Apie InfInity

 • Rankas
  Forumo Apsipratęs

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija Admin
 • Darbas Mechanikas
 • Discord: InfInity#8728
 1. Ir vėl tu bandai kažką įrodyti /f c nėra Public chat'as, kuriame mato visas serveris, jeigu nusikeiki, mes kalbamės per /f c. Kuris ir yra skirtas privatiems pokalbiams, nėra taisyklės, jog nebūtų galima nusikeikti /f c kur niekas nemato ir nežino. Jeigu būtume keikiasi Public chat'e, tuomet taip. Ną... Bet laukiam žinių iš aukštesnės valdžios.
 2. Žmonės, ką jūs bandot įrodyti? Dėl dabartinės situacijos su tais čytais, prižiūrėtojai jau nubausti. O kokiu tikslu jūs kapstot senas temas dėl tų "DDOS" grąsinimų, taip pat ir mute, gavot tikrai ne už dyką, visi įrodymai yra, viskas yra. Prašom nubėgat į temas pasižiūrit, ir žaidžiam kaip žaidę. Papeikimas atmestas. Tema rakinama.
 3. Išmestas iš Mechanikų buvai tikrai ne už dyką, kolegų įžeidinėjimai, mechanikų etiketo nesilaikymas. https://imgur.com/a/OMeJHtU.
 4. Įrodymuose matos tavo vienintelio įžeidinėjimai, tai yra privatūs discord pokalbiai. Anketa atmesta, tema rakinama.
 5. https://imgur.com/a/uNMeT4Y Gero vakaro
 6. https://imgur.com/a/uNMeT4Y sėkmės bandant kitą kartą
 7. Sveiki, taigi prabėgo apytiksliai 5 dienos po anketos paskelbimo, atsirado nemažai norinčių kandidatuoti, kai kurie pildantieji pagailėjo laiko, bet yra anketų, kurias galėčiau skaityt ir skaityt, smagu žiūrėti ir už tai aš sakau jums AČIŪ! MavenLT – Atrodo, kad anketa parašyta per kelias minutes, begalės gramatinių klaidų, atsakymai parašyti trumpai ir dauguma jų neteisingai. Bei esi užblokuotas serveryje. Nepriimtas, sėkmės pildant kitą kartą. Dimakasrus - Matosi, kad į anketą įdėta šiek tiek pastangų, bet daugelis situacijų atsakyta negerai arba nepilnai, taip pat labai sunku suprasti, kas parašyta, dėl didelio gramatinių klaidų kiekio. Nepriimtas, sėkmės pildant kitą kartą. ComeHere - Visos situacijos atsakytos +- gerai, anketa parašyta gan gerai. Esi buvęs ir ChatMod, vadinas žinai kaip elgtis. Priimtas. Sėkmės pareigose, tikėkimės, kad nenuvilsi personalo ir svarbiausia visų kitų serverio žaidėjų. Exitas - Situacijos atsakytos visai gerai, bet yra trūkumų ties atsakymais. Nepriimtas, bet sėkmės pildant kitą kartą. MeskiuLTU - Visos situacijos atsakytos +- gerai, anketa parašyta gan gerai, matos, kad įdėta nemažai pastangų pildant. Priimtas. Sėkmės pareigose, tikėkimės, kad nenuvilsi personalo ir visų serverio žaidėjų. corpse_rot - Situacijos atsakytos visai gerai, bet yra trūkumų. Nepriimtas, sėkmės pildant kitą kartą. DableQ - Situacijos atsakytos visai gerai, bet yra trūkumų. Nepriimtas, sėkmės pildant kitą kartą. Tiger - Anketoje daug gramatinių klaidų, situacijos atsakytos neblogai, bet yra netikslumų. Nepriimtas, sėkmės pildant kitą kartą. EastKoma – Anketos klausimai atsakyti labai trumpai, neatrodo, kad įdėta labai daug pastangų, kai kurie klausimai neatsakyti pilnai. Nepriimtas, sėkmės pildant kitą kartą. Sqikoo - atsakymai labai panašūs į kitų ir neatrodo, kad įdėta daug pastangų. Nepriimtas, sėkmės pildant kitą kartą. Cxollide - Visos situacijos atsakytos gerai, anketa parašyta gerai. Priimtas. Sėkmės pareigose, tikėkimės, kad nenuvilsi personalo ir visų serverio žaidėjų. Tomas_gamer - Anketos klausimai atsakyti labai trumpai, neatrodo, kad įdėta labai daug pastangų, kai kurie klausimai neatsakyti pilnai. Nepriimtas, sėkmės pildant kitą kartą. _NASSE_ - atsakymai labai panašūs į kitų ir neatrodo įdėta, daug pastangų. Nepriimtas, sėkmės pildant kitą kartą. Spleshas - Visos situacijos atsakytos gan gerai, anketa parašyta gerai. Priimtas. Sėkmės pareigose, tikėkimės, kad nenuvilsi personalo ir visų serverio žaidėjų. (Anketa buvo atsiųsta asmeniškai)
 8. Anketa priimta. Žaidėjas nubaustas. Tema rakinama.
 9. Anketa priimta. Žaidėjas nubaustas. Tema rakinama.
 10. Įrodymų trūkumas, labai sunkiai viskas matos. Anketa atmesta. Tema rakinama.
 11. Anketa priimta. Žaidėjas nubaustas.
 12. Anketa priimta. Žaidėjas nubaustas.