Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

InfInity

💜 Senbuvis
 • Turinio skaičius

  203
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  18

Reputacija

15 Įsivažiavęs

2 sekėjų

Apie InfInity

 • Rankas
  Forumo Apsipratęs

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija Admin
 • Darbas Mechanikas
 • Discord: InfInity#8728
 1. Papeikimas nepriimtas. Būsite atblokuotas. Dėl įrodymų trūkumo. Tema rakinama.
 2. Priimta. BÅ«site atblokuotas. Tema rakinama.
 3. Nusiskundimas nepriimtas. BÅ«site atblokuotas. Tema rakinama.
 4. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : MrRence 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Botagaz 3. Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Naudojo čytus. 4. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : 5. Ar žaidėjas buvo nubaustas? :Taip.
 5. Žaidėjas užblokuotas. Todėl anketa rakinama.
 6. Na, iš esmės nusižengiau, bet nepamiršk, kad tai ne aš tau pasiūliau blaze pinigų už tuos daiktus o tu pasiūliai pirkti Laukiam aukštesnės valdžios atsakymo.
 7. Sveiki, taigi praėjo jau nemažai laiko nuo anketos pradžios, labai gaila, kad užpildė tik 2 žaidėjai, tikėjaus sulaukti šiek tiek daugiau anketų, na bet ką padarysi. Tony_Green - Anketa parašyta neblogai, nepatingėjai yra šiek tiek klaidų, bet tai nėra blogai. Enhuatep - Anketa parašyta šiaip sau, patingėjai daugiau parašyti, bet ką padarysi yra kaip yra. Sėkmės pildant kitą kartą. Naujuoju Mechanikų direktoriumi tampa Tony_Green. Sėkmės pareigose ir tikiuosi nenuvilsi
 8. 1. Pildyti TIK šioje temoje 2. Anketa pildyti lietuviškomis raidėmis 3. Draudžiama kopijuoti anketas 4. Draudžiama savo anketoje naudoti paryškinimus, pakeista spalvą ir įvairius kitus teksto pagražinimus. 5. Pildant anketą negalite būti direktorių juodajame sąraše - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta. 6. Draudžiama kitų prašyti uždėti Jūsų anketoje +REP - priešingu atveju Jūsų anketa bus iš karto atmesta. 7. Būti paskaičius visą informaciją/taisykles. 8. Į anketos klausimus atsakyti išsamiai, tačiau nenukrypti nuo temos. Anketos pildymo forma: 1. Jūsų Slapyvardis(nick): 2. Kodėl norite tapti šio darbo direktoriumi ? : 3. Ar esate dirbęs šiame darbe ? Jei taip, kuom šis darbas Jums patinka ? : 4. Kaip vyks atrankos į darbą, jeigu būsite išrinktas direktoriumi ? : 5. Kokiais kriterijais remsitės renkant darbuotojus ? : 6. Ko tikitės tapus direktoriumi ? Ar suprantate, jog tapus direktoriumi Jūs negausite naudos sau ? : 7. Kodėl į šį postą turėtume paimti būtent Jus ? : 8. 7 klausime tikriausiai paminėjote savo gerąsias būdo savybės, o kokias blogas savo būdo savybes išskirtumėte ? : 9. Jūsų kontaktiniai duomenys (Discord) : Visiems pildantiems kuo didžiausios sėkmės Anketa neterminuota, tai reiškia, kad pildyti galima iki, kol atsiras tinkantis kandidatas į šį postą.
 9. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : InfInity 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : Sajanas 3. Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Naudojo žaidimą lengvinančias programas. 4. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : 5. Ar žaidėjas buvo nubaustas? :Taip
 10. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : InfInity 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : bsdv 3. Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Naudojo žaidimą lengvinančias programas. 4. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : 5. Ar žaidėjas buvo nubaustas? :Taip
 11. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : InfInity 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : dog 3. Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Naudojo žaidimą lengvinančias programas. 4. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : 5. Ar žaidėjas buvo nubaustas? :Taip.
 12. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : InfInity 2. Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : blackman ir ZebrasLT 3. Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Naudojo žaidimą lengvinančias programas. 4. Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). : 5. Ar žaidėjas buvo nubaustas? :Taip.
 13. Nusiskundimas priimtas. Žaidėjas užblokuotas. Tema rakinama.