Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

Heuristic

💜 Senbuvis
 • Turinio skaičius

  356
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  55

Reputacija

69 Turintis ką pasakyti

2 sekėjų

Apie Heuristic

 • Rankas
  Forumo Patyręs

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija Admin
 • Darbas Mechanikas
 • Discord: ᴅᴇɪᴍɪꜱ✅#8910

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

974 profilio peržiūros
 1. Kodėl @klaiduTis ?
 2. Tu vapšie ? Eik ir statykis tu tą arbūzų fermą.
 3. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Slapyvardis tiesiog. [Blaze[2. Pažeidėjo slapyvardis žaidime?: Šitą tai durnė, [Jergodoz]3. Kokią privilegiją turėjo pažeidėjas?: Nežinau kaip įpirko, bet [Admin]4. Pažeidimas (pilnas aprašymas): Užblokavo iš lempos. Reason [taškas]. 1. Netinkamai panaudotas laikas. 2. Taisyklių nežinojimas. 3. Netinkamas paiškinimas. [Nebūčiau tildęs visų, Tildžiau kurie už*isa. Sutinku kad kad blogai padariau. Todėl turėtumėt nuimti privilegija, ir pilnai su tuo sutinku. O ne blokuot po 30 dienų. :P] 5. Įrodymai (BŪTINA): Įrodymai log'uose, ban sąrašuose.
 4. Tu irodymus ikelk banintojau tu :DD
 5. Buvo kazkada sita nesamone serveri lygtais, bet panaikino. O ideja butu galima sugrazinti, tik laiko tarpa padidint. Pvz: Neprisijungus 3men, tavo visi resai dingsta, ir informacija. O kad liktu buildai, tai tikrai ne. xDDDDDD TRASH
 6. Dar ir kaip del to pacas.
 7. Nesa pugas jau is forumo pacas. -10 rep sedi, tai chujova.
 8. Matau nesupranti kaip vygstą account'ų vagimas. Jei account'o savininko slaptažodis nėra : Karve, Agurkas, ar HardMod 123, ir panašūs slaptažodžiai, tai niekas tau account'o nenuims. Galbūt kitam serverį panaudojai tą patį slaptažodį, ar kažkaip panašiai, tai ir pasiemė account'ą. Yra tik trys varijantai - Tiesiog buvo labai lengvas slaptažodis, ir rondom vedė, ir atspėjo. Arba kitam serverį naudojai tą patį slaptažodį, ir viskas. Ir paskutinis dalinai kažkokius duomenis apie account'ą. Trečio varijanto negali būt.
 9. Durnelis tu esi totalus. ,,Durnas, mauglis'' nera izeidinejimai. Mauglis - Filmo personazas. Durnas - Nera piktybiskas izeidinejimas.
 10. Kiek man dar žinoma, serverį vis dar yra /warp hack pvp - Tad čheat'ai leidžiami. O dėl vienos nuotraukos išjungti čheat'us, tai būtų nesąmonė.
 11. DableQ - Ką tu bandai įrodinėt žaise ? Puikiai visi žino, kad apipisinėjai žmones. Dar aš buvau serverį, ir žmonės rašinėjo į skelbimus, kad apipisinėjai. Ir tu čia pacas nevaidink nekaltos avies.
 12. Paverk daugiau verksny tu. 8-mečiai tiek neverkia, kiek tu.