Sveiki atvykę į MC.BLAZE.LT Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

HuzuniV10

Narys
 • Turinio skaičius

  45
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  2

Reputacija

3 Neutralus

Apie HuzuniV10

 • Rankas
  Forumo Naujokas

Serverio info:

 • Rankup Žaidėjas
 • Privilegija Neturiu
 • Darbas Neturiu
 1. Admin papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: HuzuniV102. Admin slapyvardis žaidime?: FuXuRy_3. Pažeidimas (pilnas aprašymas): Nesiskaito su žmonemis, Vienas pasakė, kad jis hack o FuXoRy_ atsikirto sakydamas: čiulp*k tu b*b* , nori bana i*isiu?5. Įrodymai (BŪTINA):
 2. Hah

  Kai tokie Administratoriai serve raganėja tai ir servas trash pasidaro :')
 3. Admin papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: HuzuniV102. Admin slapyvardis žaidime?: Allydusa3. Pažeidimas (pilnas aprašymas): {Ikelk įrodymus, kad apgaudijėju žmonės} Aš įkėliau į foruma, kad ji hackino ( būdama ne Admin ) Bet vistiek už tai turėjo bane atsedėt ar kažkas tokio... Žodžiu atėjau į serveį sako : HuzuniV10 nx. pydaras tu kurwa ir t.t žodžiu irpravardžiavo, pagrasinau, kad įkelsiu į foruma, už nepagarbu elegi kaip adminui, sako kelt dx ždž. ir sako žiūrėk dabar. ir dėjo ban 6 dienas už kažkokius apgaudinėjimus. Whaaaaaat? iš oro už kažkokius apgaudinėjimus....... Allydusa žodis tau: Dar kažkokius man temu atmetimus padarai ir imetu foto, kaip tu ten ant manes stūmei. o jei foruma bana dėsi, tada imetu foto BaubuiMarliui i dc;) 5. Įrodymai (BŪTINA):
 4. dmin papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: HuzuniV102. Admin slapyvardis žaidime?: keremkaragoz3. Pažeidimas (pilnas aprašymas): Nėrą įrodymų, kad čheatinau 5. Įrodymai (BŪTINA): dmin papeikimo anketa:
 5. Anketa: Jūsų slapyvardis žaidime? : HuzuniV10 Nusižengusio žaidėjo slapyvardis? : MeadOwn Kuom šis žaidėjas nusikalto? : Aš jam normaliai pasakiau, kad nebešaudytų nuo sienų. ir jis ten sako ''Priversk Gaidy'' - tai ar čia normalų Adminams taip rašyti? Įrodymai (BŪTINA. Video kelti į YouTube). :
 6. Nusiskundimų anketos šablonas: Jūsų vardas žaidime: HuzuniV10 Skundžiamo darbuotojo vardas žaidime: Edgaras115 Kokiu tikslu skundžiate darbuotoją.?: Nepaklūsta Mechanikų Direktoriaus įsakymams! - Buvo pasakės jok negalima sau fix o Edgaras115 sako galima! Įrodymai:
 7. Bet juk kokias 4 Valandas specialiai ignoravo žaisdamas.
 8. Nusiskundimų anketos šablonas: Jūsų vardas žaidime: HuzuniV10 Skundžiamo darbuotojo vardas žaidime: ItsNico Kokiu tikslu skundžiate darbuotoją.?: Kokias grubei 4 Valandas nefixino nors pvp ėjo su hack.. Bei Iįvadino Baisiais žodžiai, ir kai pasakiau , kad ji į forumą įkelsių tada jis atšovė : Aš sakysiu, kad afk buvau Įrodymai:
 9. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Anketa. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Jūsų slapyvardis žaidime: HuzuniV10 2. Kiek jums metų: 13 3. Ar perskaitėte viskas Mechanikų taisykles ir ar su jomis sutinkate: Taip 4. Koks jūsų aktyvumas serveryje (Minutėmis): 120-400 Min 5. Kodėl būtent pildote į Mechanikų firmą: Labai mažas aktivumas mechanikų, tad norių prisidėti prie visiems norimoms pagalbos. 6. Ar gebate bendrauti gražiai su kitais žaidėjais, ar nebus apie jus nusiskundimų?: Tikrai nebus! Ar turite Discord ?(Nebūtina bet pliusas): Manttis#2024