Sveiki atvykę į BLAZE.LT - Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

Itans

Admin
 • Turinio skaičius

  35
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  17

Reputacija

8 Neutralus

Apie Itans

 • Rankas
  Forumo Naujokas
 1. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Itans 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrofoną? : Amžius - 20, mikrofoną turiu. 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : Taip esu, ArRa(K)#6054 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : Esu. (VIP, Mod, Admin), šiuo metu jokios privilegijos neturiu. 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : Naujokas, rangą praradau kartu su Admin privilegija. 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : 2018m. gruodžio mėn. 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte serverio prižiūrėjimui? : 3-5 val. per dieną. 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte admin? (minimaliai 2 sakiniai) : Tapęs Adminu stengsiuos užtikrinti tvarką serveryje, bei rengti eventus kiekvieną dieną, kurių prizai bus iš mano kišenės, tam kad žaidėjai būtų patenktinti. 9. Kodėl norite admin pareigų? (minimaliai 3 sakiniai) : Siekčiau sumažint cheaterių skaičių, nes serveryje jų yra labai daug. Stengčiausi palaikyti tvarką serveryje, kad žaidėjai elgtusi pagarbiai su kitais žaidėjais. Bei noriu padėt žaidėjams, nesvarbu seni serverio lankytojai ar nauji. 10. Papasakokite apie save (minimaliai 5 sakiniai) :Vardas - Armandas. Esu linksmas geras žmogus, nuoširdus, visada stengiuos padėt kai yra galimybė, nekeliu konfliktų, kaiptik - padedu juos išspręsti be dramų. ( Daugiau apie save kaip ir nieko nebegaliu pasakyt). ♦ Klausimai ♦ 11. Žaidėjas jūsų prašo pagalbos su rezidencija. Jam reikia sukurti sub-zoną tam tikrame aukštyje, kaip jūs jam padėtumėte? (Šioje rezidencijoje jūs neturite leidimo sukurti sub-zoną patys):Paprašysiu jo kad pridėtų mane į savo rezidencija ir padarysiu sub-zoną. 12. Matote, kad asmuo per /msg kviečia draugą į kitą serverį su ip, ką jūs darote? : Pirmą kartą - įspėjimas, antrą kartą - BAN'as. 13. Asmuo su 'žvengais' įžeidinėja kitą asmenį, o šis su 'žvengais' jį atgal, kaip reaguojate? : Perspėjimai abiems, jeigu tai nesibaigia - Mute abu. 14. Kažkoks žaidėjas atėjo į serverį ir pradėjo reklamuoti serverį su ip adresu mc.minedai.lt, kokie jūsų veiksmai? : BAN už reklamą. 15. Admin serveryje nori užblokuoti žaidėją, bet nežino ką reikia daryti ir ko reikia, kad galėtų tai padaryti. Ar padėsite jam? Ir kaip? : Taip, pasakysiu jog reikia įrodymu, kuriuos jis galėtų sukelti į forumą tam kad galėtų blokuoti žaidėja, o jei jis pats negali surinkti įrodymu, už jį surinksiu įrodymus pats, ir kelsiu į forumą. ( O jei turi įrodymus bet nežino komandų, padiktuosiu visas komandas kurių reikia). 16. Serverio žaidėjas per chat kviečia visus į rezidenciją dėl 'free-itemų', o ši, pasirodo, vis dėlto yra apgaulinga(duobė). Kaip elgsitės? : BAN už res apgaulę.
 2. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:Itans2. Admin slapyvardis žaidime?:allydusa, keremkaragoz, Modesta.3. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesi:Šauniai visi trys.4. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau:Elgiasi labai šiltai su kitais žaidėjais, su jais įmanoma ir pajuokaut, daug prikolų rimtai nepriima 5. Įrodymai (NEBŪTINA):
 3. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:Itans2. Admin slapyvardis žaidime?:elijukaspro3. Pažeidimas (pilnas aprašymas):Mute'ino MrRence ne pagal taisykles, bei praktiškai už nieką.5. Įrodymai (BŪTINA):
 4. ♦ Anketa ir klausimai ♦ 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Itans 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrofoną? : Amžius - 20, mikrofoną turiu. 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : Taip esu, ArRa(K)#6054 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : Esu. (VIP, Mod, Admin), šiuo metu esu Mod 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : Profas 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : 2018m. gruodžio mėn. 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte serverio prižiūrėjimui? : 3-4 val., nes dirbu, galėčiau išbūt ir iki 5 valandų per dieną. 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte admin? (minimaliai 2 sakiniai) : Tapęs Adminu stengsiuos užtikrinti tvarką serveryje, bei rengti eventus kiekvieną dieną, kurių prizai bus iš mano kišenės, tam kad žaidėjai būtų patenktinti. 9. Kodėl norite admin pareigų? (minimaliai 3 sakiniai) : Siekčiau sumažint cheaterių skaičių, nes serveryje jų yra labai daug. Stengčiausi palaikyti tvarką serveryje, kad žaidėjai elgtusi pagarbiai su kitais žaidėjais. Bei noriu padėt žaidėjams, nesvarbu seni serverio lankytojai ar nauji. 10. Papasakokite apie save (minimaliai 5 sakiniai) : Esu linksmas geras žmogus, nuoširdus, visada stengiuos padėt kai yra galimybė, nekeliu konfliktų, kaiptik - padedu juos išspręsti be dramų. ( Daugiau apie save kaip ir nieko nebegaliu pasakyt). ♦ Klausimai ♦ 11. Žaidėjas jūsų prašo pagalbos su rezidencija. Jam reikia sukurti sub-zoną tam tikrame aukštyje, kaip jūs jam padėtumėte? (Šioje rezidencijoje jūs neturite leidimo sukurti sub-zoną patys):Paprašysiu jo kad pridėtų mane į savo rezidencija ir padarysiu sub-zoną. 12. Matote, kad asmuo per /msg kviečia draugą į kitą serverį su ip, ką jūs darote? : Pirmą kartą - įspėjimas, antrą kartą - BAN'as. 13. Asmuo su 'žvengais' įžeidinėja kitą asmenį, o šis su 'žvengais' jį atgal, kaip reaguojate? : Perspėjimai abiems, jeigu tai nesibaigia - Mute abu. 14. Kažkoks žaidėjas atėjo į serverį ir pradėjo reklamuoti serverį su ip adresu mc.minedai.lt, kokie jūsų veiksmai? : BAN už reklamą. 15. Admin serveryje nori užblokuoti žaidėją, bet nežino ką reikia daryti ir ko reikia, kad galėtų tai padaryti. Ar padėsite jam? Ir kaip? : Taip, pasakysiu jog reikia įrodymu, kuriuos jis galėtų sukelti į forumą tam kad galėtų blokuoti žaidėja, o jei jis pats negali surinkti įrodymu, už jį surinksiu įrodymus pats, ir kelsiu į forumą. ( O jei turi įrodymus bet nežino komandų, padiktuosiu visas komandas kurių reikia). 16. Serverio žaidėjas per chat kviečia visus į rezidenciją dėl 'free-itemų', o ši, pasirodo, vis dėlto yra apgaulinga(duobė). Kaip elgsitės? : BAN už res apgaulę.