Sveiki atvykę į BLAZE.LT - Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

Markaa2

Narys
 • Turinio skaičius

  72
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  8

Reputacija

20 Įsivažiavęs

Apie Markaa2

 • Rankas
  Forumo Žaidėjas

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija Admin
 • Darbas Mechanikas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

234 profilio peržiūros
 1. Labas Emilija, anketa nustebino tiek spalvomis tiek prirašymu. Stebėjau visų kandidatų aktyvumą, bet tavęs neteko sutikti. Galbūt kai žaidei tu, manęs tiesiog nebuvo, o gal atvirkščiai. Ties bendravimu nieko negaliu pasakyti, nes kaip ir sakiau nesutikau tavęs serveryje. Na anketa labai gražiai padaryta spalvomis, o ne tiesiog paprasta spalva, ties šitu pasistengiai labai. Esi turėjusi ir CM ir kitų privilegijų tai šis toks pliusas. Na gramatinių klaidų neradau ir tai labai nudžiugino. Tai sveikinu prisidėjus prie komandos, sėkmės manau nenuvilsi.
 2. Sveikas Tautvydai, anketa gražiai padaryta, matosi, kad pasistengei bei parašyta gan be klaidų. Patiko tai, kad prirašiai gan daug. Esi turėjas MOD privilegiją irgi šios toks pliusas. Bet serveryje tavęs sutikti neteko. Apie bendravimą jo nemačiau, nes nesutikau tavęs serveryje, bet mačiau kaip seniau bendravai su žmonėmis ir pasakyčiau gan gerai. Na toliau einant prie anketos kaip ir minėjau parašyta be klaidų ir keliuose klausimuose net labai daug prirašinėjai labai patiko. Na belieka tik pasveikinti prisidėjus prie komandos, ir sėkmės, manau nenuvilsi.
 3. Bus nubaustas
 4. Atmesta, nėra parašyta tarp taisyklių.
 5. @BaubasMarlis
 6. Ačiū <3
 7. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Markaa2. Mod slapyvardis žaidime?: Panda_Dovydas3. Pažeidimas (pilnas aprašymas): na viskas prasidėjo taip, kad žaidėjas slapyvardžiu lukqm pradėjo keiktis/įžeidinėti, kaip geras Adminas įspėjau, bet manęs neklausė ir toliau keikėsi bei įžeidinėjo, na neliko kito pasirinkimo kaip mut'inti žaidėja, na užmutinau, praėjus kokiom 5-10 minučių nuo pažeidimo tiesiog Panda_Dovydas paėmė ir /unmute padarė.5. Įrodymai (BŪTINA):
 8. @BaubasMarlis pažiūrėk.
 9. Sveikas, visų pirma parašyk Admin'o papeikimą, spausti ČIA ir užpildyk visko ko prašo. O tada nuspręsim kartu su komanda