Sveiki atvykę į BLAZE.LT - Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

allydusa

Savininkė
 • Turinio skaičius

  424
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  26

Reputacija

16 Įsivažiavęs

Apie allydusa

 • Rankas
  Forumo Patyręs

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija Admin
 • Darbas Mechanikas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

1.762 profilio peržiūros
 1. Žaidėjas buvo įspėtas. Temą rakinu.
 2. Labas "cheefkeef" matau apsiskaitęs žmogutis esi ir komandų paskirtį žinai, bet kiek matau su rašyba ne kažką tau. Nežinau anketą pildei rimtai ar ant juoko, nes visokių visur būna, bet maniau kad ant juoko. Jei klystu tai labai nepyk. Be to man nelabai patiko tavo kaip "karaliaus" bendravimas viešame forumo "chat'e": https://imgur.com/a/vO2XhI7 ;] Atmesiu, bet sėkmės bandant kitą kartą? Atmesta. Temą rakinu. Bandyti vėl galėsite po 30d.
 3. Mechanikas - Atranka į Pavaduotojo postą. Pildyti gali tik Mechanikų darbuotojai. Jei nesate Mechanikų darbuotojas tuomet užpildykite anketą į darbą ir palaukite kol būsite priimtas į darbą prieš pildydami šia anketą. Anketa ir klausimai ♦ 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : 2. Koks yra jūsų amžius? : 3. Ar esate perskaitęs mechanikų pagrindines taisykles? : 4. Ar esate perskaitęs mechanikų pavaduotojų taisykles? : 5. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : 6. Ar esate turėjęs kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte darbuotojų prižiūrėjimui? : 8. Kodėl norite Mechanikų prižiūrėtojo pareigų? (minimaliai 1 sakiniai) : 9. Kiek turite sutaisymų /mfix ? :
 4. Labas Armandai, žinau kad turėjai reikalų todėl palikai komandą, bet malonu kad vėl užpildei, perskaičiau anketą, tik rankup'ą gausi pasikelti, nes aš tau jį netyčia atėmiau ;D. Tad sveikinu patekus vėl į komandą. Priimtas. Temą rakinu.
 5. Anketa nukopijuota: https://www.blaze.lt/index.php?/topic/3731-itans/ Atmesta. Temą rakinu. Bandyti vėl galėsite po 30d.
 6. Žaidėjui nuimta Admin paslauga. Priimta. Temą rakinu.
 7. Pildyk pagal nurodymus. Atmesta. Temą rakinu.
 8. Žaidėjas bus įspėtas. Temą rakinu.
 9. http://blaze.lt/ban/info.php?type=ban&id=785 Esi užblokuotas. Atmesta. Temą rakinu.
 10. Labai daug "hackini", pačioje anketoje daug klaidų bei atrodo trumpoka. Tai labai nepyk gi. Atmesta. Temą rakinu. Bandyti vėl galėsite po 30d.
 11. Anketos atsakymai beveik visi nukopijuoti, bei neatitinki kaikurių reikalavimų. Atmesta. Temą rakinu. Bandyti vėl galėsite po 30d.
 12. Neužpildei pilnai anketos, visi atsakymai labai trumpi. Atmesta. Temą rakinu. Bandyti vėl galėsite po 30d.
 13. Tavo įrodymuose matosi kad naudoji žaidimą palengvinančią programą. Atmesta. Temą rakinu.
 14. Labas Arnyla, tavo anketa atrodo labai trupa, nors žinau kad bandei stipriai. Tikiuosi kitą kartą kai pildysi aprašysi daugiau. Atmesta. Temą rakinu. Bandyti vėl galėsite po 30d.
 15. Labas Itans, anketoje neparašei savo vardo tai nežinau kaip kreiptis kitaip. Anketa atrodo šiek tiek trumpa, bet viskas aišku. Matau esi turėjęs keletą paslaugų, tai manau su komandomis elgtis moki ir problemų neturėtų būti. Serveryje nelabai retai tematau tave prisijungusį, bet gal būni on kai aš off ar atvirkščiai. Tad sveikinu tave patekusį į komandą! Tikiuosi kad labai greit nenuvilsi ir išbūsi komandoje netrumpą laiką. Priimta. Temą rakinu.