Sveiki atvykę į BLAZE.LT - Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

allydusa

Savininkė
 • Turinio skaičius

  146
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  13

Reputacija

16 Įsivažiavęs

Apie allydusa

 • Rankas
  Forumo Apsipratęs

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija Admin
 • Darbas Mechanikas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

758 profilio peržiūros
 1. Atblokuotas. Temą rakinu.
 2. Atranka į Mechanikų Direktoriaus postą. Sveiki visi žaidėjai. Jei jau bandysite pildyti, tai labai tikiuosi iš anketos pastebėti jūsų norą patekti, bei atsakomybę. ♦ Mechanikų komandos ♦ /mkomandos ♦ Informacija, Reikalavimai ♦ Patariu pirma persiskaityti atidžiai Mechanikų taisyklęs ir informaciją: https://www.blaze.lt/index.php?/topic/3053-mechanikas-pagrindinė-informacija/ Būtinai būti mechanikų darbuotoju, o jei nesate tai visų pirma užpildykite atranką į Mechanikų darbą. Mažiausiai turėti 13 metų ir veikiantį mikrafoną. Mažiausiai serveryje turėti [Apsiprates] "/rankup" rangą. Nemeluokite klausimuose ir atsakymuose, nekopijuokite anketų ir bandykite rašyti viską gramatiškai. Į klausimus atrašykite pasistengdami, detaliai ir smulkiai, nenukrypstant nuo temos. Komandoje būtina išbūti minimaliai 30 dienų, kitaip pateksite į juodajį sąrašą. Būti serverio discord'e, ir kažkiek mokėkite šia programa naudotis. Jei esate juodajame komandos ar mechanikų sąraše, tai net nebandykite pildyti anketos. Persiskaitykite visas serverio ir Mechanikų taisykles, informaciją, kiek galima supraskite jų esmę. ♦ Anketa ir klausimai ♦ 1. Jūsų Vardas žaidime? : 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrafoną? : 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte Mechanikų darbui ir darbuotojų prižiūrėjimui? : 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte Mechanikų Direktoriumi? (minimaliai 2 sakiniai) : 9. Kodėl norite Mechanikų Direktoriaus pareigų? (minimaliai 2 sakiniai) : 10. Papasakokite apie save (minimaliai 3 sakiniai) :
 3. Mechanikų misijos - Tai sistema leidžianti darbuotojams užsidirbti daugiau pinigų už sutaisymus. Taisyklės Sutaisymų nuotrauka turi būti įkelta per 24 valandas. Nepadirbinėti nuotraukų/įrodymų. Nenaudoti tos pačios nuotraukos du ar daugiau kartus. Sutaisymai skaičiuojami tik iki 100! Visi sutaisymai turi būti padaryti per vieną dieną. Misijos 25 Sutaisymai | 10k. 50 Sutaisymų | 20k. 75 Sutaisymai | 30k. 100 Sutaisymų | 50k. Anketa Jūsų slapyvardis žaidime - Kiek daiktų sutaisėte per dieną - Kiek turėtumėte gauti pinigų už sutaisymus - Įrodymai (/minfo) - DĖL PINIGŲ KREIPTIS Į allydusa.
 4. Atranka į mechanikus - Esi žaidėjas mėgstantis padėti žaidėjam, taisyti daiktus ? Tuomet prisijunk prie mūsų :> Anketos taisyklės. 》 Draudžiama kopijuoti kitų žaidėjų anketas. 》Serveryje būti aktyviam, pageidautina bent 30min per dieną. 》Pildant į mechanikus, draudžiama būti užblokavimą per pastarąsiąs 5 dienas. Anketa. 1 》Jūsų Vardas žaidime ? : 2 》 Jūsų aktyvumas per dieną ( minutėmis ) ? : 3 》Ar esate perskaites mechaniko pagrindinę informacija, ir ar sutinkate su visomis sąlygomis ? : 4 》Kodėl renkates mechaniku darba ? : 5 》Ar gebate gražiai bendrauti su visais žaidėjais, ar nebus apie jūsų elgesį nusiskundimų ? : Ar turite discord? (nebutina bet pliusas) ? :
 5. Labas Nothingness. perskaičiau tavo anketą, pradžia atrodė gan neblogai, bet kai prasidėjo klausimai apie pagalbas ir panašiai, tai visi tavo atsakymai labai sutrumpėjo, o tai man nepatiko. Tavo anketoje radau keletą klaidų, bet šaunuolis kad bent jau pasistengei kiek galėjai viską užpildyti be klaidų. Tikiuosi kad kitą kartą užpildysi geriau. Atmesta. Temą rakinu.
 6. Labas dimakasrus, perskaičiau tavo anketą, joje radau labai daug klaidų, norint tapti komandos nariu turi turėti bent 15m arba daugiau, šiuo metu tu esi net užblokuotas už apgaudinėjimus, ir nemanau kad komandoje mums reikia apgavikų/sukčių. Atmesta. Temą rakinu.
 7. Atmesta, pildyk pagal nurodymus. Temą rakinu.
 8. Šjp galėtum ir nerašyt į tokio senumo temas/anketas. Žaidėjas jau senei be paslaugos. Temą rakinu.
 9. Labas Pauliau, perskaičiau tavo anketą, joje radau keletą rašybos klaidų, bet taip tai šaunuolis kad visą anketą užpildei Lietuviškom raidėm ir viską atsakei tvarkingai. Matau esi turėjęs [Mod] šiame projekte, bei esi turėjęs kitų pareigų kituose projektuose, tai pliusas. Ir atitinki visus reikalavimus, bet galėtum nuo šiol daugiau pabendraut su visais žaidėjais, nes kažkaip nesu pastebėjus tavęs serveryje bendraujančio. Tikiuosi kad nebus su tavim problemų ir nenuvilsi komandos narių, nes kiek supratau daug ką moki ir supranti. Priimtas. Temą rakinu.
 10. Projekte nėra tokio žaidėjo kaip [ Zmoegliukas ] Visa anketa pernelyg trumpa. Atmesta. Temą rakinu.
 11. Dėl flood pildyk čia https://www.blaze.lt/index.php?/forum/9-žaidėjų-nusiskundimai/ Atmesta. Temą rakinu.
 12. Ačiuka. Pagyrimas priimtas. Temą rakinu.
 13. Labas Nojau, perskaičiau tavo anketą, daug nekomentuosiu, nes tavo anketa buvo trumpoka ir joje radau gan nemažai klaidų. Anketa atmesta. Bandyti vėl galėsi tik po 30d. Temą rakinu.
 14. Papeikimas atmestas. Įrodymai negali būti apkrapyti. Temą rakinu.
 15. Mechanikų pavaduotojų taisyklės - Šioje temoje yra surašytos visos pavaduotojų taisyklės. _________________ Taisyklės _________________ 1. Kiekvieną dieną tikrinti darbuotojų aktyvumą. 2. Prižiūrėti darbuotojus. 3. Nepriimti žaidėjų į darbą be atrankos. 4. Laikytis visų bendrųjų mechanikų taisyklių. 5. Nedalinti rangų darbuotojams kurie nėra įvykde rangų sistemoje nurodytų užduočių. _________________ Šiuo metu esantys pavaduotojai ir jų įspėjimai 1. [P] allydusa 》 0/2 įspėjimai. 2. [P] Nėra 》 0/2 įspėjimai. Parašiau pagrindines taisykles, direktorius Nėra papildys jei reiks.