Sveiki atvykę į BLAZE.LT - Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

Jergodoz

Mechanikų Valdžia
 • Turinio skaičius

  36
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Days Won

  4

Reputacija

10 Įsivažiavęs

1 sekėjas

Apie Jergodoz

 • Rankas
  Forumo Naujokas

Serverio info:

 • Rankup Profas
 • Privilegija Admin
 • Darbas Mechanikas

Paskutiniai Profilyje Apsilankė

99 profilio peržiūros
 1. ♦ Anketa ir klausimai ♦ 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Jergodoz. 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrafoną? : Taip. 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : Taip. Pilietis#6440 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : Taip admin, vip ,mod. 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : Gameris. 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : 2018metų ,bet mėnesio neatsimenu. 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte serverio prižiūrėjimui? : 1h-6h. 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte admin? (minimaliai 2 sakiniai) : Kaip ir visi admin stengčiausi čyterius pravalyt. Dalinsiu pinigus iš savo kišenės. 9. Kodėl norite admin pareigų? (minimaliai 3 sakiniai) : Padėti serverio žaidėjams kuo galiu, kad ir jie būtų patenkinti. Pasikelti reputaciją apie save. 10. Papasakokite apie save (minimaliai 5 sakiniai) : Esu iš Alytaus. Man 14. Lankau boksą. Laisvalaikį leidžiu su draugais ir mc.blaze.lt serveryje. ♦ Klausimai ♦ 11. Žaidėjas jūsų prašo pagalbos su rezidencija. Jam reikia sukurti sub-zoną tam tikrame aukštyje, kaip jūs jam padėtumėte? (Šioje rezidencijoje jūs neturite leidimo sukurti sub-zoną patys): Pasakyčiau kaip reikia sub-zona padaryti jei jam nesigautų paprašyčiau ,kad duotų priejimą prie res'o ir jam sukurčiau sub-zona. 12. Matote, kad asmuo per /msg kviečia draugą į kitą serverį su ip, ką jūs darote? : Adminai nemato /msg žinučių ,o baninčiau žaidėją tik tada kaip kitas žaidėjas man pateiktų įrodymus su reklama. 13. Asmuo su 'žvengais' įžeidinėja kitą asmenį, o šis su 'žvengais' jį atgal, kaip reaguojate? : Duodu abiems po įspėjima ,o jei neklauso dedu mute abiems žaidėjams po 20min. 14. Kažkoks žaidėjas atėjo į serverį ir pradėjo reklamuoti serverį su ip adresu mc.minedai.lt, kokie jūsų veiksmai? : Dedu mute, poto ištrinu chat'ą, ir su visais įrodymais keliu į forumą. 15. Admin serveryje nori užblokuoti žaidėją, bet nežino ką reikia daryti ir ko reikia, kad galėtų tai padaryti. Ar padėsite jam? Ir kaip? : Taip žinoma padėsiu, ./baninfo - ./ban 16. Serverio žaidėjas per chat kviečia visus į rezidenciją dėl 'free-itemų', o ši, pasirodo, vis dėlto yra apgaulinga(duobė). Kaip elgsitės? : Pries nueidamas į rezidenciją pradėčiau filmuoti tą apgaulinga žinutę ir nueičiau į tą res'a ir nuejas į ta rezidenciją baninčiau žaidėją ir įkelčiau įrodymus į forumą.
 2. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Jergodoz2. Admin slapyvardis žaidime?: keremkaragoz3. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesi: Mldc admin'as4. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Labai mandagiai elgiasi su serverio žaidėjais. 5. Įrodymai (NEBŪTINA):
 3. Priimtas
 4. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:Jergodoz2. Mod slapyvardis žaidime?: TheBeastOfLava3. Pažeidimas (pilnas aprašymas):mutino ne tam tikram laikui5. Įrodymai (BŪTINA):
 5. Tai va tavo keiksmazodziai ,bet kaskodel mane mutino palaukiau 5min taves nemutina as tave uzmutinau nors ir tu keikiesi
 6. 1. Jūsų slapyvardis žaidime: Jergodoz 2. Kiek jums metų: 14 3. Ar perskaitėte viskas Mechanikų taisykles ir ar su jomis sutinkate: Teip 4. Koks jūsų aktyvumas serveryje (Minutėmis): 4-6h 5. Kodėl būtent pildote į Mechanikų firmą: Nes reikia saibu ir pastebejau retkarciais nelabai yra mechaniku tai todel noreciau patekti 6. Ar gebate bendrauti gražiai su kitais žaidėjais, ar nebus apie jus nusiskundimų?: Laikas pasakys Ar turite Discord ?(Nebūtina bet pliusas): Turiu Pilietis#6440