Sveiki atvykę į BLAZE.LT - Lietuvos Minecraft Serveris
Norėdami naudotis forumu, prašome užsiregistruoti, arba prisijungti!

All Activity

This stream auto-updates   

 1. Yesterday
 2. Anketa. 1 》Jūsų Vardas žaidime ? : mr_rojus 2 》 Jūsų aktyvumas per dieną ( minutėmis ) ? : 100-300min 3 》Ar esate perskaites mechaniko pagrindinę informacija, ir ar sutinkate su visomis sąlygomis ? : taip.sutinku 4 》Kodėl renkates mechaniku darba ? : nes noriu padedi.kitiems zaidejams. 5 》Ar gebate gražiai bendrauti su visais žaidėjais, ar nebus apie jūsų elgesį nusiskundimų ? : tikrai nebus. Ar turite discord? (nebutina bet pliusas) ? : turiu
 3. Atblokuotas. Temą rakinu.
 4. Admin papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Rokas00122. Admin slapyvardis žaidime?: hhhpppsss3. Pažeidimas (pilnas aprašymas): pakviete i resa su piston nustume i duobe ir uzmuse ir uz muse sake kad drobas5. Įrodymai (BŪTINA): Admin papeikimo anketa:
 5. Last week
 6. Anketa. 1 》Jūsų Vardas žaidime ? : LoposLol 2 》 Jūsų aktyvumas per dieną ( minutėmis ) ? : 2h 3 》Ar esate perskaites mechaniko pagrindinę informacija, ir ar sutinkate su visomis sąlygomis ? : Taip, sutinku. 4 》Kodėl renkates mechaniku darba ? : Nes nėra kitų 5 》Ar gebate gražiai bendrauti su visais žaidėjais, ar nebus apie jūsų elgesį nusiskundimų ? : Gerbsiu ir gal nebus nuskundimu nzn Ar turite discord? (nebutina bet pliusas) ? : Turiu
 7. 1. Jūsų Vardas žaidime? : MrRence 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrafoną? : 15. Taip turiu mikrofoną. 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : Renatas_Infernus#7254 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : Taip esu turėjęs, [MOD] taip pat esu buvęs išrinktas ir ChatMod. 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : Mano rangas serveryje, yra [Patyręs], bet betkada galiu pasikelti ir aukščiau. 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : Apytiksliai nuo 2016. 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte Mechanikų darbui ir darbuotojų prižiūrėjimui? : 3-4h galiu skirti. 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte Mechanikų Direktoriumi? (minimaliai 2 sakiniai) : Pirmiausiai, tai išrinkčiau aktyvių darbuotojų kolektyvą, kurie tikrai išmanytų mechaniko darbą, ir gerai jį atliktų, išrinkčiau taip pat ir pavaduotoją. Duočiau veiksmo darbuotojams, kad jie nenuobodžiautų. 9. Kodėl norite Mechanikų Direktoriaus pareigų? (minimaliai 2 sakiniai) : Tiesiog, noriu surinkti aktyvų mechanikų kolektyvą, jog su visais sutarčiau ir pilnai atliktume mechanikų darbą, kaip ir priklauso. 10. Papasakokite apie save (minimaliai 3 sakiniai) : Taigi esu Renatas. Man yra penkiolika metų, gyvenu kaime. Esu gan draugiškas, nepasikėlęs žmogus. Megstu šnekėtis įvairiomis temomis, kartais megstu ir pasiginčyti. Niekada nepykstu be rimtos priežasties, ir stengiuos su visais sutarti. Laisvalaikiui chill'inu lauke su draugais, lošiu futbolą taip pat ir krepšinį.
 8. Atranka į Mechanikų Direktoriaus postą. Sveiki visi žaidėjai. Jei jau bandysite pildyti, tai labai tikiuosi iš anketos pastebėti jūsų norą patekti, bei atsakomybę. ♦ Mechanikų komandos ♦ /mkomandos ♦ Informacija, Reikalavimai ♦ Patariu pirma persiskaityti atidžiai Mechanikų taisyklęs ir informaciją: https://www.blaze.lt/index.php?/topic/3053-mechanikas-pagrindinė-informacija/ Būtinai būti mechanikų darbuotoju, o jei nesate tai visų pirma užpildykite atranką į Mechanikų darbą. Mažiausiai turėti 13 metų ir veikiantį mikrafoną. Mažiausiai serveryje turėti [Apsiprates] "/rankup" rangą. Nemeluokite klausimuose ir atsakymuose, nekopijuokite anketų ir bandykite rašyti viską gramatiškai. Į klausimus atrašykite pasistengdami, detaliai ir smulkiai, nenukrypstant nuo temos. Komandoje būtina išbūti minimaliai 30 dienų, kitaip pateksite į juodajį sąrašą. Būti serverio discord'e, ir kažkiek mokėkite šia programa naudotis. Jei esate juodajame komandos ar mechanikų sąraše, tai net nebandykite pildyti anketos. Persiskaitykite visas serverio ir Mechanikų taisykles, informaciją, kiek galima supraskite jų esmę. ♦ Anketa ir klausimai ♦ 1. Jūsų Vardas žaidime? : 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrafoną? : 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte Mechanikų darbui ir darbuotojų prižiūrėjimui? : 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte Mechanikų Direktoriumi? (minimaliai 2 sakiniai) : 9. Kodėl norite Mechanikų Direktoriaus pareigų? (minimaliai 2 sakiniai) : 10. Papasakokite apie save (minimaliai 3 sakiniai) :
 9. Mechanikų misijos - Tai sistema leidžianti darbuotojams užsidirbti daugiau pinigų už sutaisymus. Taisyklės Sutaisymų nuotrauka turi būti įkelta per 24 valandas. Nepadirbinėti nuotraukų/įrodymų. Nenaudoti tos pačios nuotraukos du ar daugiau kartus. Sutaisymai skaičiuojami tik iki 100! Visi sutaisymai turi būti padaryti per vieną dieną. Misijos 25 Sutaisymai | 10k. 50 Sutaisymų | 20k. 75 Sutaisymai | 30k. 100 Sutaisymų | 50k. Anketa Jūsų slapyvardis žaidime - Kiek daiktų sutaisėte per dieną - Kiek turėtumėte gauti pinigų už sutaisymus - Įrodymai (/minfo) - DĖL PINIGŲ KREIPTIS Į allydusa.
 10. Yesterday
 11. Atranka į mechanikus - Esi žaidėjas mėgstantis padėti žaidėjam, taisyti daiktus ? Tuomet prisijunk prie mūsų :> Anketos taisyklės. 》 Draudžiama kopijuoti kitų žaidėjų anketas. 》Serveryje būti aktyviam, pageidautina bent 30min per dieną. 》Pildant į mechanikus, draudžiama būti užblokavimą per pastarąsiąs 5 dienas. Anketa. 1 》Jūsų Vardas žaidime ? : 2 》 Jūsų aktyvumas per dieną ( minutėmis ) ? : 3 》Ar esate perskaites mechaniko pagrindinę informacija, ir ar sutinkate su visomis sąlygomis ? : 4 》Kodėl renkates mechaniku darba ? : 5 》Ar gebate gražiai bendrauti su visais žaidėjais, ar nebus apie jūsų elgesį nusiskundimų ? : Ar turite discord? (nebutina bet pliusas) ? :
 12. Last week
 13. Labas Nothingness. perskaičiau tavo anketą, pradžia atrodė gan neblogai, bet kai prasidėjo klausimai apie pagalbas ir panašiai, tai visi tavo atsakymai labai sutrumpėjo, o tai man nepatiko. Tavo anketoje radau keletą klaidų, bet šaunuolis kad bent jau pasistengei kiek galėjai viską užpildyti be klaidų. Tikiuosi kad kitą kartą užpildysi geriau. Atmesta. Temą rakinu.
 14. Labas dimakasrus, perskaičiau tavo anketą, joje radau labai daug klaidų, norint tapti komandos nariu turi turėti bent 15m arba daugiau, šiuo metu tu esi net užblokuotas už apgaudinėjimus, ir nemanau kad komandoje mums reikia apgavikų/sukčių. Atmesta. Temą rakinu.
 15. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : dimakasrus 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrafoną? : Šiuo metu yra 14 su pusę ,turiu mikrafoną 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : Esu , discord:Dimakas_rus #1816 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : Vip (senai) 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : Max (Profas) 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : 2016 Man draugas pasiūlė 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte serverio prižiūrėjimui? : 3 h Nes reike man į treniruote 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte admin? (minimaliai 2 sakiniai) : Taip numanau, labiausiai noriu padėti statyti kitėms. Arbe padėti pinigus uždirbinėti (/parduotuve) 9. Kodėl norite admin pareigų? (minimaliai 3 sakiniai) : Pastatyti dideli nama, ferma, xpferma kad vėliau daryti giveaway . Ir padėti kurti tema vėliau išpildyti. Sukurti didėli shop profito. 10. Papasakokite apie save (minimaliai 5 sakiniai) : Aš esu sportininkas lankau 2 sporto šakas ( plaukimas,krepšinis) plaukima lankau jau 10 metų pradėjau nuo 3 metų ,o krepšini prieš 2 mėn pradėjau lankiti. Esu stiprus , mandagus ,linksmas , juokiantis mane draugai labiause vadina kubu (nes beveik mano galvą panašus i kvadratą ).Kaip matau pas kaška bėda visada bėgu padeti. Aš ne esu savanaudis draugams vsalaik paskuolinu kaška . Mano tėvai russai aš pusiau esu russas moku šnekėti bet rašit,skaiti nemoku (rusiškai). 11. Žaidėjas jūsų prašo pagalbos su rezidencija. Jam reikia sukurti sub-zoną tam tikrame aukštyje, kaip jūs jam padėtumėte? (Šioje rezidencijoje jūs neturite leidimo sukurti sub-zoną patys):sukurti 2 resūs 12. Matote, kad asmuo per /msg kviečia draugą į kitą serverį su ip, ką jūs darote? : duodu ipban 13. Asmuo su 'žvengais' įžeidinėja kitą asmenį, o šis su 'žvengais' jį atgal, kaip reaguojate? : mute 20-60 min abiem 14. Kažkoks žaidėjas atėjo į serverį ir pradėjo reklamuoti serverį su ip adresu mc.minedai.lt, kokie jūsų veiksmai? : mute 60min arbe ip ban jei toliau pradės spam 15. Admin serveryje nori užblokuoti žaidėją, bet nežino ką reikia daryti ir ko reikia, kad galėtų tai padaryti. Ar padėsite jam? Ir kaip? : paklausti kas vyko ? 16. Serverio žaidėjas per chat kviečia visus į rezidenciją dėl 'free-itemų', o ši, pasirodo, vis dėlto yra apgaulinga(duobė). Kaip elgsitės? : ipban ir ušstatau tuneli
 16. 1. Jūsų slapyvardis žaidime? : Nothingness 2. Koks yra jūsų amžius, ar turite mikrafoną? : šiuo metu yra 15 metų bet tuoj bus 16 , mikrafona turiu. 3. Esate mūsų discord? Koks jūsų discord vardas#id? : Taip esu discorde jau senai , mano dc yra Nothingness#6102 4. Ar esate turėjas kažkokių privilegijų mc.blaze.lt serveryje? : Turėjau kažkada lord , titan kurių dabar nebėra ir yra atnaujintos 5. Koks jūsų rangas (rankup) serveryje? : Maximalus. (Profas) 6. Nuo kada pradėjote žaisti pas mus serveryje? : Kada pradėjau tiksliai nežinau , bet maždaug nuo 2016 aišku su pertraukom ir aišku su kitais nickais. 7. Kiek laiko į dieną skirtumėte serverio prižiūrėjimui? : Na darbo dienomis skirčiau maždaug apie 4-5h o savaitgaliais 8-9h 8. Ar numanėte kokių planų, jei taptumėte admin? (minimaliai 2 sakiniai) : Na nežinau , jokių planų dar neturiu 9. Kodėl norite admin pareigų? (minimaliai 3 sakiniai) : Kad prižiūrėti serveri nuo įvairių kenkėjų pvž čyterių reklamerių , beje šiuo laikų pastėbėjau kad yra labai daug yra žmonių , kurie naudoja palengvinančias programas ir manau reikėtu juos labiau bausti. 10. Papasakokite apie save (minimaliai 5 sakiniai) : Taigi esu Aivaras (a.k.a) Nothingness man yra 15 metų i, esu draugiškas, patikimas , bendraujantis, pareigingas , atviras asmuo , pasitikintis savimi žmogus , mėgstu keliauti , laisvalaikių dažniausiai praleidžiu savo laiką prie kompiuterio , žaidžių įvairius žaidimus. žaidžiu Minecraft maždaug 7 metus , todėl turiu sukaupęs nemažą žinių apie žaidimo funkcijas ir galimybes. 11. Žaidėjas jūsų prašo pagalbos su rezidencija. Jam reikia sukurti sub-zoną tam tikrame aukštyje, kaip jūs jam padėtumėte? (Šioje rezidencijoje jūs neturite leidimo sukurti sub-zoną patys):Visu pirma aš jam padėčiau ir pasakyčiau jam kaip tai reikia sukurti tą sub-zoną. 12. Matote, kad asmuo per /msg kviečia draugą į kitą serverį su ip, ką jūs darote? : Ipbaninų ta asmenį. 13. Asmuo su 'žvengais' įžeidinėja kitą asmenį, o šis su 'žvengais' jį atgal, kaip reaguojate? : Užmutinu abu 20 minutėm 14. Kažkoks žaidėjas atėjo į serverį ir pradėjo reklamuoti serverį su ip adresu mc.minedai.lt, kokie jūsų veiksmai? : Padarau ss , Išvalau chatą ir ipbaninų ta asmenį 15. Admin serveryje nori užblokuoti žaidėją, bet nežino ką reikia daryti ir ko reikia, kad galėtų tai padaryti. Ar padėsite jam? Ir kaip? : Jam visu pirma padėčiau , paklaušiau kodėl jis nori ta žaidėja užbaninti ir už ką 16. Serverio žaidėjas per chat kviečia visus į rezidenciją dėl 'free-itemų', o ši, pasirodo, vis dėlto yra apgaulinga(duobė). Kaip elgsitės? : užbaninčiau tam tikra laiko tarpa už apgaulės ir padaryčiau skelbimą kad niekas neitu , nes ten yra duobė.
 17. Earlier
 18. Atmesta, pildyk pagal nurodymus. Temą rakinu.
 19. 1.Jusu vardas? 2.kiek laiko busite serveryje? 3.Kodel norite tapti admin? 4.Ar turite skype ar discord?
 20. prasau galite unbaninti busiu dikingas

   

   

 21. sveik savininke

   

   

 22. Šjp galėtum ir nerašyt į tokio senumo temas/anketas. Žaidėjas jau senei be paslaugos. Temą rakinu.
 23. laukiu kas atsakys tema...
 24. Labas Pauliau, perskaičiau tavo anketą, joje radau keletą rašybos klaidų, bet taip tai šaunuolis kad visą anketą užpildei Lietuviškom raidėm ir viską atsakei tvarkingai. Matau esi turėjęs [Mod] šiame projekte, bei esi turėjęs kitų pareigų kituose projektuose, tai pliusas. Ir atitinki visus reikalavimus, bet galėtum nuo šiol daugiau pabendraut su visais žaidėjais, nes kažkaip nesu pastebėjus tavęs serveryje bendraujančio. Tikiuosi kad nebus su tavim problemų ir nenuvilsi komandos narių, nes kiek supratau daug ką moki ir supranti. Priimtas. Temą rakinu.
 25. Anketa ištrinta. [Nekopijuokit]
 26. Projekte nėra tokio žaidėjo kaip [ Zmoegliukas ] Visa anketa pernelyg trumpa. Atmesta. Temą rakinu.
 27. Load more activity